REKLAMA

Trwają zapisy na II edycję gry terenowej – (nie)WŁOSKA AFERA

W najbliższy poniedziałek 21 sierpnia w Końskich odbędzie się gra terenowa organizowana przez SMART Szkoła Języków Obcych – Biuro Tłumaczeń. Czasu na zapisy jest coraz mniej, a formularz znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Poznajcie małą zapowiedź fabuły :
„DRAMAT! Słynny włoski kucharz w szpitalu! Potrzebuje pomocy! Włoski Top Chef Ernando Sandalo w ubiegłą sobotę podczas wykonywania pizzy poślizgnął się na…Oliwie Extra Virgin. Z naszych ustaleń wynika, że do wypadku doszło przez nieszczelną puszkę z której wypłynął olej. Top Chef Sandalo na całym świecie znany jest nie tylko z przepysznej pizzy, ale także z wielkiego serca. Dlatego mimo iż leży w szpitalu ze złamaną nogą podjął się organizacji iście włoskiego eventu dla fundacji Inspiracja i Rozwój. Niestety tym razem jego niezawodny team zawiódł, a sam Ernando poszukuje nowych menagerów. Zarejestruj się już dziś i zostań prawą ręką Top Chefa” – podają organizatorzy na swojej facebookowej stronie.
Zapisy trwają do piątku do godziny 14:00, a można ich dokonywać dzwoniąc pod numer +48 784 511 551 lub przez formularz internetowy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *