REKLAMA

Trzy pojazdy zderzyły się w Jóźwikowie na DW 728 [zdjęcia]

Do kolejnej dziś kolizji doszło na drodze wojewódzkiej 728. Tym razem w Jóźwikowie w gminie Radoszyce zderzyły się trzy pojazdy – dwie ciężarówki oraz dostawczak. Jedna osoba odniosła niegroźne obrażenia. 

REKLAMA


„W miejscowości Jóźwików na drodze wojewódzkiej 728 na remontowanym odcinku, gdzie odbywa się ruch wahadłowy sterowany światłami kierujący pojazdem ciężarowym Scania 63-latek uderzył w poprzedzający go pojazd ciężarowy marki Renault, a następstwem tego było uderzenie w poprzedzający te dwa pojazdy samochód dostawczy marki Volkswagen LT” – relacjonuje sierżant  Krzysztof Bernat z KPP Końskie.

Z uwagi na wielkość zdarzenia na miejsce skierowano kilka jednostek straży pożarnej –„Działania na miejscu prowadzone są przez 4 jednostki ochrony przeciwpożarowej i polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i zebraniu płynów pokolizyjnych” – informuje młodszy brygadier Mariusz Czapelski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.

REKLAMA

Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. 63-latek przytomny w stanie niezagrażającym życiu został zabrany do szpitala na konsultacje medyczną.

Zdjęcia (PSP Końskie):

 

REKLAMA

One thought on “Trzy pojazdy zderzyły się w Jóźwikowie na DW 728 [zdjęcia]

  1. zzz pisze:

    pośpiech i presja właściciela firmy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *