Trzy świetne biegi Piotra Konia [zdjęcia]

W ostatnim czasie Piotr Koń z GLKS Fałków wziął udział w zawodach sportowych w Bukowej i Radomsku oraz w biegu charytatywnym w Mieronicach. We wszystkich startach zajął miejsce na podium.

Piotr Koń drugi na podium

W sobotę 24 września odbył się 25 Cross Piekielnica w Bukowej na dystansie 10 km, organizowany przez Włodzimierza Zawadzkiego wspólnie z TTKF.

Wyniki:
1. Piotr Koń GLKS Fałków- Alpin Sport Hoka Team
2. Jarosław Lubiński
3. Michał Jamioł

Dzień później w Radomsku Piotr Koń uczestniczył w biegu przełajowym na dystansie wynoszącym 7 km, organizowanym przez Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy w Radomsku.  Biegacz zajął drugie miejsce.

Wyniki:
1. Zbigniew Kalinowski- Jaworzno 25:52
2. Piotr Koń 26:11
3. Adrian Pytlarz- Częstochowa 26:29

W sobotę 1 października w Mieronicach w gminie Małogoszcz odbył się charytatywny „Bieg po oddech dla Igora”. Tam trasa wynosiła 5 km. Zawodnik reprezentujący GLKS Fałków ukończył wyścig na drugiej pozycji.