REKLAMA

Tu chodzi o krew. Zbliża się Motoserce 2019!

Klub Motocyklowy 'Czarna Flota’ już po raz kolejny organizuje akcję Motoserce. Jej głównym celem jest zbiórka krwi. Finał akcji z festynem zaplanowano na 9 czerwca, ale już od 3 czerwca motocykliści będą uczestniczą w zbiórce krwi. 

REKLAMA

Punkt krwiodawstwa w Końskich czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 11:00. Krwi cały czas brakuje i dlatego takie akcje jak ta są niezwykle ważne –„Organizujemy Motoserce, bo krwi ciągle jest mało. Dla naszych kolegów motocyklisów, ale i dla każdego potrzebującego. Będziemy dowozić do punktu krwiodawstwa, a w niedzielę 9 czerwca zapraszamy do parku na festyn” – opowiada nam Mirosław Motyl, Prezydent Czarnej Floty.

Podczas finału Motoserca zbiórka krwi prowadzona będzie na miejscu. Czekają nas koncerty takich zespołów jak Milky Band, BrainWashed, Coverrica oraz Sufler. Dostępne będą też atrakcje dla dzieci typu dmuchańce, gry i zabawy, czy wata cukrowa. Na zakończenie dnia zaplanowano wielką paradę motocyklową oraz co jest nowością w tym roku – pokaz Super Enduro.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *