REKLAMA

W czwartek wielkie święto Szkoły Muzycznej w Końskich [wideo]

Już w czwartek 16 listopada o godzinie 17:00 w sali kolumnowej Koneckiego Centrum Kultury rozpocznie się jubileusz 45-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Końskich. 

REKLAMA

Głównym punktem wydarzenia ma być jubileuszowy koncert w foyer przyszłej sali widowiskowej –„Początkowo miało być w sali kameralnej, ale spodziewamy się wielu gości. Wiele osób będzie chciało przyjść i z nami świętować. W związku z tym zdecydowaliśmy przenieść całą uroczystość do foyer […] Najpierw przewidujemy część oficjalną z powitaniami, przemówieniami, następnie koncert w wykonaniu uczniów, absolwentów, nauczycieli naszej szkoły. Następnie wszystkich zaprosimy na jubileuszowy tort i poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców” – mówi nam dyrektor szkoły Małgorzata Kacperska.

REKLAMA

Urodzinowe spotkanie to także dla wszystkich tych, którzy do tej pory tego nie zrobili okazja do zwiedzenia nowych wnętrz Szkoły Muzycznej. Przypomnijmy, że placówka od tego roku szkolnego działa w budynku przy ulicy Partyzantów, który współdzieli z Koneckim Centrum Kultury.

Wstęp na urodziny i koncert jest wolny. U nas znajdziecie relację z tego wydarzenia.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *