W niższych ligach grali w święto 3 maja

Nasze zespoły występujące w świętokrzyskich piłkarskich klasach A i B rozgrywały swoje spotkania we wtorek 3 maja. Prezentujemy komplet wyników.

A Klasa:

Tęcza Gowarczów – Victoria Mniów: mecz przerwany w 80′ minucie przy stanie 0:1 z uwagi na koszmarną kontuzję jednego z graczy Tęczy (złamana noga).

W sobotę 7 maja Tęcza zagra na wyjeździe z liderem rozgrywek – Polonią Białogon Kielce. Gowarczowianie zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Partyzant Radoszyce – Lechia Strawczyn 1:1 (0:1)
Gol dla Partyzanta: Bartłomiej Wiktorowicz

Radoszyczanie są wiceliderami tabeli. W niedzielę 8 maja na wyjeździe zagrają z Victorią Mniów.

Orlicz II Suchedniów – Radiator$ Stąporków 4:1
Gol dla Stąporkowa: Roman Bratasz

Radiatorsi są na piątej lokacie w lidze. W niedzielę na wyjeździe powalczą z Lechią Strawczyn.

KS Smyków – ULKS Łączna 5:2 (4:0)
Gole dla Smykowa: Staciwa, Nieszporek, Żaba-Żabiński (samobój), Cołta, Młodziński

Smykowianie w tabeli A Klasy po wygranej awansowali na czwarte miejsce. W niedzielę o 15:00 na stadionie w Miedzierzy podejmą MSS Klonówkę Masłów.

B Klasa:

KS Kamienna Wola – Polanie Pierzchnica 0:7 (0:4)

Kamionka jest ostatnia w tabeli. W niedzielę o 11:00 w Stąporkowie podejmie Granat Borki.

Moravia II Morawica – GLKS Fałków 8:2

Fałkowianie są na dziewiątym miejscu w tabeli (w dwunastozespołowej lidze). W niedzielę fałkowanie zagrają z drużyną Polan Pierzchnica.