REKLAMA

W sobotę na Browarach darmowe zajęcia jogi

W sierpniu 2015 roku zaprezentowaliśmy Państwu relację z „Jogi w plenerze” prowadzonej przez instruktorkę Magdalenę Górecką (TUTAJ) i był to jeden z pierwszych materiałów wideo jakie zrealizowaliśmy dla Państwa w tkn24.pl. Już w najbliższą sobotę 13 lipca „joga w plenerze” ponownie odbędzie się w Końskich, tym razem w okolicach stawów na Browarach.  Zajęcia są całkowicie darmowe. Początek o godzinie 16:00.

REKLAMA

Darmowe zajęcia jogi prowadzone przez szkołę JogaOtulanie Magdaleny Góreckiej rozpoczną się w sobotę 13 lipca o godzinie 16:00 a Koneckich Błoniach, czyli na terenach zielonych tuż obok stawów – „Jest przestrzeń, jest wola kilku pasjonatów – wystarczy odrobina chęci i odwagi, aby do nas dołączyć. Potraktujcie to jak spotkanie integracyjne, bo to zajęcia dla wszystkich. Dla całych rodzin. Sąsiadów. Dla ludzi stąd i stamtąd. Początkujących w jodze i tych praktykujących dłużej” – tłumaczy instruktorka.

REKLAMA

W najbliższą sobotę czeka nas pierwsze spotkanie, ale ma ono zapoczątkować cały cykl. O kolejnych terminach postaramy się państwa poinformować.

A zanim dotrzecie na integracyjne zajęcia zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Magdaleną Górecką, który oczywiście dotyczy jogi:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *