REKLAMA

W sobotę ostatni mecz KSSPR w tym roku we własnej hali

To będzie święto szczypiorniaka w Końskich. W sobotę 2 grudnia o godzinie 18:00 KSSPR podejmie w hali przy ulicy Kapitana Stoińskiego Luxionę AZS UMCS Lublin i będzie to ostatni mecz „Koni” w tym roku we własnej hali. Warto przyjść i dopingować naszych!

REKLAMA

Przed nowym rokiem konecczanie zagrają jeszcze dwa ligowe mecze – najpierw u siebie z Lublinem, a potem na wyjeździe derby z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ekipa trenera Arkadiusza Bąka jest na wznoszącej – ostatnie spotkanie to wygrana drużyny z Końskich z Orlenem Upstream SRS Przemyśl, a wcześniej przegrana, ale po heroicznym boju z liderem rozgrywek MTS-em Chrzanów.

REKLAMA

Z Lublinem powinno być łatwiej. To przedostatni zespół tabeli grupy D I Ligi z dorobkiem tylko jednego punktu w siedmiu spotkaniach. Zawodnicy z Końskich dotychczas wywalczyli 12 oczek i z pewnością zrobią wszystko by po weekendzie mieć ich na koncie już 15.

To może być bardzo ciekawy mecz do oglądania, bo nasi z pewnością zrobią wszystko by w efektowny sposób pożegnać się z kibicami przed zimową przerwą w rozgrywkach.

Zapowiedź: KSSPR Końskie – Luxiona AZS UMCS Lublin, mecz grupy D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn, runda jesienna sezonu 2023/2024, hala przy ul. Stoińskiego, sobota 02.12.2023, godzina 18:00. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *