REKLAMA

Wakacyjne atrakcje już w tym tygodniu na stadionie w Końskich

Klub sportowy z Końskich oraz fundacja z Łodzi zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach i atrakcjach, które będą trwały na stadionie przy ulicy Maratońskiej w Końskich w dniach od 7 do 9 lipca.

REKLAMA

Aktywne wakacje to projekt przygotowany przez Akademię Piłkarską Champions z Końskich, wraz z Fundacją Happy Kids z Łodzi. Jego celem jest integracja dzieci i młodzieży, ale też zapewnienie rodzinom bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni do kreatywnego spędzania czasu razem. Jest to też inicjatywa zorganizowania zabawy dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą nigdzie wyjechać.

REKLAMA

Wszystko to będzie trwało w dniach 7 – 9 lipca, czyli przez cały najbliższy weekend w godzinach od 12:00 do 19:00 na terenie stadionu przy ulicy Południowej 80 w Końskich.

W programie imprezy znajdują się: treningi piłkarskie, a na miejsce  przyjedzie też autobus przebudowany na pełen atrakcji mobilny plac zabaw. Wśród nich będzie można znaleźć: basen z kulkami, tory przeszkód, zjeżdżalnie, zamki dmuchane, robienie syntetycznych warkoczyków, malowanie twarzy, wodne i brokatowe tatuaże, tańce, animacje, przeciąganie liny i biegi w workach

Wydarzenie nie ma granic wiekowych, a wstęp mają wszyscy, jednak gdy dzieci są niepełnoletnie przy wejściu do Happy Busa rodzic lub opiekun musi podpisać zgodę.

 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz