REKLAMA

Waldemar Szpiega odchodzi z Neptuna Końskie

Trener Waldemar Szpiega zrezygnował z pracy trenera drużyny IV-ligowych seniorów Neptuna Końskie. Nieoficjalnie wiadomo, że najprawdopodobniej obejmie Nidę Pińczów.

REKLAMA

Waldemar Szpiega z Neptunem Końskie związany był od lipca 2015 roku. W sezonie 2015/2016 zajął z Neptunem czwarte miejsce w IV lidze, w sezonie 2016/2017 drużyna była na szóstym miejscu, w sezonie 2017/2018 Neptun otarł się o awans zajmując drugie miejsce w lidze. Sezon 2018/2019 to znowu znakomita gra konecczan i drugie miejsce w tabeli. Przedwcześnie zakończony sezon 2019/2020 to dla Neptuna 10 pozycja w tabeli.

REKLAMA

W sezonie 2020/2021 doszło do zmian na stanowisku trenera – miejsce to objął najpierw Jarosław Komisarski, następnie Zbigniew Podsiebierski. Na rundę wiosenną Szpiega wrócił do Neptuna, a drużyna na koniec rozgrywek zajęła 14 miejsce w tabeli.

Nieoficjalnie wiemy, że Waldemar Szpiega prawdopodobnie obejmie teraz seniorów Nidy Pińczów. Drużyna także rywalizuje w IV Lidze Świętokrzyskiej, a miniony sezon zakończyła na 12. miejscu. Oficjalne stanowisko klubu mówi o odejściu z przyczyn osobistych.

Zarząd Neptuna Końskie ma trzech kandydatów na stanowisko nowego trenera. Rozmowy trwają, a gdy pojawi się informacja o wyborze nowego szkoleniowca na pewno o tym Państwa poinformujemy.

REKLAMA

2 thoughts on “Waldemar Szpiega odchodzi z Neptuna Końskie

  1. lutek pisze:

    zrezygnował, bo nie widzi szans na budowanie mocnej drużyny w Pierdziszewie

Dodaj komentarz