REKLAMA

Wielki sukces koneckiego kina. Ponad 2700 sprzedanych biletów [wideo]

Gmina Końskie podsumowała pierwszy okres działania nowo otwartego Kina Pegaz. W ciągu 15 dni od otwarcia na seansach pojawiło się ponad 3100 osób. Wszystkie miejsca były zajęte.

REKLAMA

– „Mamy pierwsze podsumowanie działalności kina Pegaz w Koneckim Centrum Kultury. Za pierwszy okres, od startu w Walentynki do 29 lutego, kino sprzedało 2700 biletów, a 400 dzieciaków skorzystało z darmowego wejścia w okresie ferii. Na sali kinowej było pełne obłożenie i na razie wszystko wskazuje, że w marcu nas czeka bardzo podobny efekt, czyli jest spore, utrzymujące się zainteresowanie” – opowiadał nam burmistrz Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Obratański.

REKLAMA

Czy to chwilowe zainteresowanie długo wyczekiwaną nowością w gminie Końskie, czy rzeczywiście duży ruch w kinie będzie regularny? Burmistrz jest dobrej myśli, a bilety na stronie internetowej wciąż znikają w szybkim tempie. Warto zwrócić uwagę na to, że ruszyły Tanie Wtorki. W te dni wstęp na seanse będzie tańszy.

REKLAMA

5 thoughts on “Wielki sukces koneckiego kina. Ponad 2700 sprzedanych biletów [wideo]

 1. Michal pisze:

  Dawajcie jakieś lepsze filmy to będzie jeszcze lepsze zainteresowanie sam czekam na coś konkretnego.

 2. xyz pisze:

  A może by na TKN 24 zamieszczać miesięczny repertuar bo na innych stronach to tak ciężkawo znaleźć

 3. Konecczanka pisze:

  Po 20 latach kino wróciło to też powód do świętowania:) a wracało dłuuugie lata i wrócić nie mogło:

 4. emeryt pisze:

  W latach 70tych XX wieku były dwa kina. PEGAZ i ANTYCZNE , chodziliśmy na lepszy repertuar do PEGAZa , bilety były kilka dni wcześniej w przedsprzedaży, inaczej się nie kupilo
  Każdy chciał dostać tzn kupić miejsce w tzw. loży , to był o ile pamiętam rząd 14 . U samej góry widowni.

 5. obserwator pisze:

  Zainteresowanie w pierwszych dniach jest adekwatne do populacji. Ciekawa jak wygląda stosunek bieżących przychodów do kosztów (przy 100% obłożeniu)..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *