REKLAMA

Wielkie teatry przyjadą do Stąporkowa – rozdajemy bilety [wideo, zdjęcia]

Kultura na najwyższym poziomie przyjedzie do nas. W Stąporkowie odbędą się cztery spektakle teatralne. Do wygrania bilety – szczegóły w materiale wideo. 

REKLAMA

 

Teatry do Stąporkowa przyjadą z całym anturażem w ramach akcji „Teatr Polska”. Wielkimi samochodami dotrą więc do Miasta Grzejników wszelkie rekwizyty, scenografia, oświetlenie. Pierwszy spektakl „Jasiu albo polish joke” odbędzie się 10. września i będzie wystawiany przez Teatr Nowy z Zabrza. Wejście na niego jest otwarte. Widowisko będzie miało miejsce na otwartej przestrzeni amfiteatru. Pozostałe trzy, czyli „Ostatnia miłość” Teatru z Biłgoraja ze znanym izraelskim aktorem, „Rewolucja Balonowa” Teatru z Gorzowa  i „Tato” znanego Teatru Bagatela będą już biletowane. O szczegółach opowiedziała nam Katarzyna Sorn, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie:

REKLAMA

Udało nam się zaprosić cztery spektakle. Jasiu albo polish joke to sztuka o Polaku na emigracji, który nie przyznaje się do polskich korzeni – ta sztuka będzie otwarta, odbędzie się 10. września od godziny 20. Kolejny spektakl to „Ostatnia miłość” już 12. września o godzinie 18. Bilety na ten spektakl są już w sprzedaży w cenie 30 zł, to sztuka o miłości z na motywach powieści Singera z udziałem znanego izraelskiego aktora. Kolejny spektakl to „Rewolucja balonowa” opowiada o przemianach ustrojowych w Polsce. Zależy nam by przyszły osoby, które chcą te czasy wspominać. To wydarzenie 25. września. Ostatni spektakl odbędzie się w listopadzie – „Tato” teatru Bagatela to opowieść z dużą dawką dobrej muzyki. Wszystkim spektaklom będą też towarzyszyć warsztaty aktorskie. Zachęcam do zakupowania biletów, które gdzieś w wielkich teatrach kosztują 80-100 zł, a u nas około 20-30 zł. Przyjazd znanych aktorów z wielkich teatrów do takiego małego ośrodka jakim my jesteśmy jest naprawdę wielkim wydarzeniem. Mam nadzieję, że zabraknie nam miejsc i będziemy uruchamiać dostawki.” – opowiadała Katarzyna Sorn.

My na te wydarzenia będziemy mieli dla Państwa wejściówki. Już teraz do wygrania sześć biletów na spektakl „Ostatnia miłość”. Szczegóły konkursu na naszym fanpage’u i w materiale wideo. Wystarczy na naszego maila [email protected] wysłać poprawną odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosi artykuł, który jako pierwszy pojawił się na naszym portalu.

Harmonogram spektaklów w Stąporkowie:

1. „Jasiu albo polish joke” – Teatr Zabrzem, 10.09.2015, godz. 20:00 – Amfiteatr Miejski. Wstęp wolny.

2. „Ostatnia miłość” – Teatr Biłgoraj, 12.09.2015, godz. 18:00 – sala teatralna w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Spektakl biletowany.

3. „Rewolucja balonowa” – Teatr Gorzów, 25.09.2015, godz. 18:00 – sala teatralna w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Spektakl biletowany.

4. „Tato”, Teatr Bagatela, 27.11.2015, godz. 18:00 –  – sala teatralna w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Spektakl biletowany.

Wszystkim spektaklom towarzyszyć będą warsztaty aktorskie.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *