REKLAMA

Wojciech Pasek zaprasza na II Maraton Dinozaura

Prezes PTTK Końskie Wojciech Pasek zaprasza na II Maraton Dinozaura, który odbędzie się w weekend 15-17 października. Zgłoszenia trwają jedynie do czwartku – należy zgłaszać się mailowo pod adresem [email protected] lub osobiście w siedzibie PTTK w Końskich przy ulicy Partyzantów 9.

REKLAMA

Maraton ma na celu między innymi uczczenie 25-lecia pełnienia funkcji prezesa PTTK w Końskich przez Wojciecha Paska oraz jego 50-lecie startów biegowych.  Dla uczestników przygotowano dwie trasy:

REKLAMA
  • 50-kilometrowa: : Sielpia – Piekło – Wąsosz – Czarnecka Góra – Grzybów – Wielka Wieś – Piasek – Stara Kuźnica – Piła – Niebo – Piekło – Sielpia
  • 25-kilometrowa: Sielpia – rz. Czarna Taraska – rz. Czarna Konecka – Sielpia – Piekło – Wąsosz – Kamienny Krzyż – Niebo – Piekło – Sielpia.

Baza maratonu zlokalizowana jest w ośrodku wypoczynkowym „Kasia” w Sielpi przy ulicy Spółdzielczej 11. W piątek 15 października w godzinach 18-21 oraz w sobotę w godzinach 7-8 odbędzie się weryfikacja uczestników, którzy na trasę wystartują o godzinie 8:00 (trasa 50 km) bądź 11:00 (trasa 25 km). Po powrocie uczestnicy wezmą udział w biesiadzie integracyjnej, a wręczenie nagród i podsumowanie imprezy ma mieć miejsce w niedzielę rano.

Każdy piechur otrzyma dyplom, medal, będzie mieć także zapewniony nocleg z soboty na niedzielę oraz śniadanie w niedzielę rano. Organizator zapowiada także loterię nagród i upominków oraz dodatkowe niespodzianki. Rezerwacja noclegu z piątku na sobotę jest możliwa w cenie 60 złotych, należy to uwzględnić przy wpłacaniu wpisowego.

Zgłoszenia trwają jedynie do czwartku – należy zgłaszać się mailowo pod adresem [email protected] lub osobiście w siedzibie PTTK w Końskich przy ulicy Partyzantów 9. Wpisowe wynosi 99 złotych na rachunek bankowy Ada Dębowska, 22 1560 0013 2007 9991 1000 0001, a w tytuł przelewu ma mieć formę: Maraton Dinozaura, imię i nazwisko. Szczegółowych informacji udziela Wojciech Pasek pod numerem telefonu 665 120 308.

REKLAMA

Dodaj komentarz