REKLAMA

Wow! Czytam po angielsku. UMiG i Biblioteka organizują specjalny konkurs [wideo]

Urząd Miasta i Gminy Końskie wspólnie z Biblioteką Publiczną organizują konkurs przeznaczony dla dzieci ze szkół podstawowych z naszego terenu związany z czytelnictwem w języku angielskim. Celem jest wzmocnienie kompetencji językowych. Do wygrania są ciekawe nagrody. 

REKLAMA

Uczestnicy w trzech kategoriach wiekowych będą mieć do wyboru książkę dostosowaną do ich poziomu (tzw. „graded readers”), aby ułatwić im zrozumienie treści i sprawić by mogli czerpać przyjemność z poznawania nowych historii i bohaterów (są też dostępne wersje audio). Adaptacje obfitują w język codzienny, sytuacyjny, tak ważny dla żywej komunikacji w języku obcym. Chętni do udziału będą mieć też okazję zaprezentować się w obiektywie „domowej”/ „osobistej” kamery.

Zainteresowani wypróbowaniem swoich sił powinni wypełnić specjalny formularz. Informacji nt. konkursu udziela: Anna Kania, pracownik Centrum Informacji Turystycznej przy BPMiG Końskie, [email protected], tel. +48 41 372 25 05

REKLAMA

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje British Council oraz Burmistrz Miasta i Gminy Końskie. Konkurs organizowany jest we współpracy z Zespołem Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli.

REKLAMA

Dodaj komentarz