REKLAMA

Wybitny Salata. Chcieli go wszyscy jurorzy

Piotr Salata zachwycił swoim występem w The Voice Senior. Po jego wykonaniu „How Wonderful You Are” z repertuaru Gordona Haskella odwrócili się wszyscy jurorzy, a internet zapłonął. O Salacie pisze dziś wiele ogólnopolskich mediów, a pod jego występem i zdjęciami w mediach społecznościowych pojawiają się setki reakcji i pochlebnych komentarzy. Występ koneckiego wokalisty możecie obejrzeć TUTAJ

REKLAMA
Piotr Salata

Piotr Salata na scenie The Voice Senior

Dyrektor Koneckiego Centrum Kultury w wizytówce opowiadał o swojej przygodzie z muzyką. W rozmowie z jurorami mówił, że nie ma muzycznego wykształcenia, ale całe życie związany jest z tą dziedziną. Opowiadał także o swoim udziale w The Voice of Poland 10 lat temu. Salata był wtedy najstarszym uczestnikiem show, a dziś w The Voice Senior jest najmłodszy (warunek uczestnictwa w tym programie to skończone 60 lat i właśnie tyle ma nasz muzyk).

Po wykonaniu „How Wonderful You Are” odwrócili się wszyscy jurorzy show. Salata mógł więc wybierać czy na dalszym etapie chce współpracować z Marylą Rodowicz, Haliną Frąckowiak, Tomaszem Szczepanikiem lub Alicją Węgorzewską. Jak powiedział wokalista zadecydowała „męska solidarność” i trenerem Salaty będzie Szczepanik.

REKLAMA

W telewizyjnym studio muzykowi towarzyszyli najbliżsi, a jego syn Mateusz Salata na moment także wkroczył na scenę. Występ Salaty tak bardzo spodobał się jurorom, że Ci poprosili go  zaśpiewanie „Georgia On My Mind” – piosenki, z którą w The Voice pojawił się dziesięć lat temu.

Opinie po odcinku z Salatą w internecie są jednoznaczne. Konecki wokalista zachwycił fanów programu, którzy już teraz wymieniają go jako faworyta do zwyciężenia w całej edycji telewizyjnego show.

REKLAMA

3 thoughts on “Wybitny Salata. Chcieli go wszyscy jurorzy

  1. Wp.pl pisze:

    Oglądałem Pana Piotra. Utalentowany,skromny,normalny facet. Był po prostu świetny, bezkonkurencyjny. Brawo i szacunek.

  2. emka pisze:

    Pan Piotr ma piękną, rzadko spotykaną barwę głosu – świetnie śpiewa, tylko szkoda, że rzadko koncertuje. Gratulacje!!!

  3. Basia pisze:

    Jesteśmy dumni, że pochodzi z naszego miasteczka! Świetny baryton, świetna prezencja i wreszcie Konecki DK ma własciwego dyrektora, bo poprzednicy…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *