REKLAMA

Wybory samorządowe 7 kwietnia. Premier podał datę

Już oficjalnie wiadomo, że Wybory Samorządowe 2024 roku odbędą się 7 (I tura) i 21 (II tura) kwietnia. U nas w związku z tym rusza specjalny dział WYBORY 2024. W nim znajdziecie wszystkie informacje dotyczące wyborów i kandydatów z naszego regionu. 

REKLAMA

„Podjąłem dzisiaj decyzję o wydaniu rozporządzenia – formalnie prześlę je do Państwowej Komisji Wyborczej wraz z kalendarzem wyborczym – ale decyzja zapadła, wybory samorządowe odbędą się w dniach 7 i 21 kwietnia” – powiedział premier podczas konferencji prasowej przed posiedzeniem rządu.

REKLAMA

Co w związku z tym czeka nas w powiecie koneckim? To będzie blisko trzymiesięczna kampania wyborcza, a zwieńczą ją wybory do ośmiu rad gmin, Rady Powiatu Koneckiego, Sejmiku Województwa, a także wybory na burmistrzów w Końskich, Stąporkowie, Radoszycach, Gowarczowie oraz wójtów w Fałkowie, Smykowie, Rudzie Malenieckiej i Słupi Koneckiej.

Wszystkie informacje o tym cyklicznym święcie demokracji na terenie powiatu koneckiego znajdziecie w naszym specjalnym dziale WYBORY 2024 – TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *