REKLAMA

Wypadek na krzyżówkach rudzkich. Jedna osoba w szpitalu [foto]

W środowy wieczór doszło do wypadku na skrzyżowaniu dróg krajowych 42 oraz 74 w okolicach miejscowości Ruda Maleniecka. Jedna osoba po tym zdarzeniu została karetką zabrana do szpitala. 

REKLAMA

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że na krzyżówkach rudzkich trzeźwy 48-letni kierujący ciągnikiem marki Scania wykonując z prawego pasa manewr skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym na wprost pojeździe marki Volkswagen, którym kierował trzeźwy 64-latek. W wyniku zdarzenia pasażerka z volkswagena przytomna została zabrana do szpitala w Końskich” – informuje sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Po zdarzeniu policja na miejscu ręcznie kierowała ruchem. Jak udało nam się ustalić pasażerka została zabrana do szpitala z obrażeniami, ale w stabilnym stanie. Utrudnienia na drodze miały potrwać do około godziny 23:30 w środę.

Zdjęcia (KPP Końskie, Kacper Basiak):

REKLAMA

6 thoughts on “Wypadek na krzyżówkach rudzkich. Jedna osoba w szpitalu [foto]

 1. TKN pisze:

  CZYLI JESZCZE DROGA JEST NIEPRZEJEZDNA TO TYLKO TAK W POLSCE MO ŻNA ZAMKNĄĆ NA CAŁY DZIEŃ

  • Joisse pisze:

   Żeby ci ktoś r**a nie zamknął bo za dużo chcesz mieć do powiedzenia więc uważaj z kim masz do czynienia

  • Joisse pisze:

   Mógł zginąć człowiek a tobie w głowie wyłącznie własny interes. Takich ludzi nie obchodzi że był poważny wypadek, tylko zmieść wezystko z drogi i jazda. To właśnie Polacy są takimi kierowcami, wszyscy z drogi, bo jadę. Na pewno nie wszyscy, ale wystarczająca liczba by to dawało pogląd. Czasem trzeba poczekać, czasem jechać inną drogą. I uszanować to, że jakaś przyczyna tam jest.

 2. aaa pisze:

  joisse ma absolutną racje janusze jadą nad morze Z DROGI BO SIĘ SPIESZE co tam że ktoś ranny ŻENADA

 3. Damian pisze:

  A ja się powtórzę, mówiłem żeby było rondo

 4. aaa pisze:

  to fakt ronda są dużo bezpieczniejsze . ale zarzą dróg woli światła tam sami fachowcy ,ha ha trzeba słuchać kierowców bo teoria a praktyka to dwie inne rzeczy

Dodaj komentarz