REKLAMA

AKTUALIZACJA: Wypożyczalnia łyżew w Końskich wystartuje w świątecznym tygodniu [zdjęcia]

Od Mikołajek na koneckim Orliku przy ulicy Południowej funkcjonuje tradycyjne lodowisko. Cieszy się ono sporym zainteresowaniem, a osób jeżdżących prawdopodobnie niedługo przybędzie. W świątecznym tygodniu w tym miejscu zacznie działać wypożyczalnia łyżew. Będzie ona dysponować zupełnie nowym sprzętem. Wiemy już,  że wypożyczenie łyżew będzie bezpłatne, ale jak informuje Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich obowiązywać ma kaucja zwrotna po zakończeniu korzystania z lodowiska w wysokości 50 złotych. 

REKLAMA

Lodowisko na Orliku w Końskich jest czynne codziennie od godziny 9:00 do 21:00, a między 14:00 a 15:00 trwa przerwa techniczna. Wstęp jest darmowy dla wszystkich dzieci oraz mieszkańców miasta i gminy Końskie.

REKLAMA

Od świątecznego tygodnia funkcjonowanie rozpocznie wypożyczalnia czynna w tych samych godzinach co lodowisko. Wiemy już,  że wypożyczenie łyżew będzie bezpłatne, ale jak informuje Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich obowiązywać ma kaucja zwrotna po zakończeniu korzystania z lodowiska w wysokości 50 złotych. Zarząd Obiektami Sportowym i Rekreacyjnymi, któremu podlega lodowisko w grudniu rozstrzygnął przetarg na zakup zupełnie nowych łyżew i obecnie są one już na miejscu. Część sprzętu możecie Państwo zobaczyć na zamieszczonych fotografiach.

Zdjęcia (ZOSiR):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *