Od Mikołajek na koneckim Orliku przy ulicy Południowej funkcjonuje tradycyjne lodowisko. Cieszy się ono sporym zainteresowaniem, a osób jeżdżących prawdopodobnie niedługo przybędzie. W świątecznym tygodniu w tym miejscu zacznie działać wypożyczalnia łyżew. Będzie ona dysponować zupełnie nowym sprzętem. Wiemy już, że wypożyczenie łyżew będzie bezpłatne, ale jak informuje Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich obowiązywać ma kaucja zwrotna po zakończeniu korzystania z lodowiska w wysokości 50 złotych.

Lodowisko na Orliku w Końskich jest czynne codziennie od godziny 9:00 do 21:00, a między 14:00 a 15:00 trwa przerwa techniczna. Wstęp jest darmowy dla wszystkich dzieci oraz mieszkańców miasta i gminy Końskie.
Od świątecznego tygodnia funkcjonowanie rozpocznie wypożyczalnia czynna w tych samych godzinach co lodowisko. Wiemy już, że wypożyczenie łyżew będzie bezpłatne, ale jak informuje Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich obowiązywać ma kaucja zwrotna po zakończeniu korzystania z lodowiska w wysokości 50 złotych. Zarząd Obiektami Sportowym i Rekreacyjnymi, któremu podlega lodowisko w grudniu rozstrzygnął przetarg na zakup zupełnie nowych łyżew i obecnie są one już na miejscu. Część sprzętu możecie Państwo zobaczyć na zamieszczonych fotografiach.
Zdjęcia (ZOSiR):
[FOTORELACJA]23404[/FOTORELACJA]
Ruszają wymiany piecyków na CWU w Końskich!
A jak ma wyglądać remont pod gorącą wodę w mieszkaniu w bloku?
gość
06:57, 2026-06-24
Ruszają wymiany piecyków na CWU w Końskich!
Woda będzie droga !
Wyborca
23:45, 2026-06-23
Ruszają wymiany piecyków na CWU w Końskich!
Nic o cenach? Czy ludzie wiedzą jakie ceny będą płacić po tym "remoncie"?
Mieszkaniec
18:26, 2026-06-23
Kuriozalna sytuacja na Komendzie w Końskich
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten,który poszedł na komendę załatwić prostą sprawę i nie trafił do więzienia. Więzienia są pełne petentów usiłujących rozmawiać grzecznie z policjantami.
uwolnić niewinnego
13:22, 2026-06-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz