REKLAMA

XVI Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw Szkół Podstawowych. Fotorelacja

Już po raz szesnasty uczniowie wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Końskie spotkali się by rywalizować w Mikołajkowym Turnieju Gier i Zabaw. Do sportowej rywalizacji przystąpiło ponad 250 uczniów! 

REKLAMA

To każdego roku wielkie święto sportu i integracji, bo w turnieju tak naprawdę nie chodzi o zajęte miejsca. Mimo to rywalizacja wśród najmłodszych jest niemal pasjonująca. Dotychczas najczęściej w tych zawodach zwyciężały szkoły ze Stadnickiej Woli oraz Nieświnia? Jak będzie tym razem? O tym na pewno powiemy Państwu w relacji wideo, która u nas dostępna będzie już jutro.

REKLAMA

Do XVI Mikołajkowego Turnieju Gier i Zabaw przystąpiło dziesięć szkół, łącznie ponad 250 zawodników. Każda z drużyn ma też trenera, w którego rolę wcielają się nauczyciele wychowania fizycznego. Turniej otworzył burmistrz Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Obratański. To właśnie gmina Końskie wspólnie ze świętokrzyskim Szkolnym Związkiem Sportowym jest organizatorem tych prawdopodobnie największych w województwie gier i zabaw.

 

Uczniowie rywalizują w czterech różnych grach – to między innymi odwracanie krążków w torze przeszkód oraz bieg z pałeczką sztafetową. Zawodom towarzyszyła oprawa artystyczna przygotowana przez artystów związanych z MGDK Końskie oraz Studiem Tańca Point. Wyniki podamy Państwu przy okazji materiału wideo. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *