REKLAMA

XXVII Rajd Niepodległości już w najbliższą sobotę

PTTK w Końskich zaprasza do wzięcia udziału w XXVII edycji Rajdu Niepodległości, który odbędzie się w sobotę 4 listopada. Zapisy kończą się jutro.

REKLAMA

Trasa rajdu wynosi 14 km i prowadzić będzie ścieżkami dookoła Końskich. Szczegółowy przebieg wędrówki wraz z opisem każdy uczestnik otrzyma na starcie. Na trasie zaplanowano ognisko turystyczne, prowiant uczestnicy zabezpieczają sobie we własnym zakresie.

REKLAMA

Rajd odbędzie się w sobotę 4 listopada. W godz. 9-9.30 nastąpi weryfikacja uczestników w Ogródku Jordanowskim w Końskich. Organizator nie przewiduje wspólnego startu – każdy uczestnik samodzielnie rusza na trasę rajdu i spaceruje do mety.

Uczestnikami Rajdu mogą być osoby, które ukończyły 18 lat oraz osoby niepełnoletnie, pod warunkiem sprawowania nad nimi opieki przez prawnego opiekuna. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie do 31 października zgłoszenia wraz wpłatą wpisowego na konto bankowe w kwocie: 20 zł (dzieci i członkowie PTTK – 18 zł). Świadczenia dla zgłoszonych w terminie: certyfikat uczestnictwa, pamiątkowy znaczek rajdowy, upominki w drodze losowania, „słodka niespodzianka”.

Więcej szczegółów w regulaminie – TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *