REKLAMA

Za nami już drugi turniej chłopców o Puchar Burmistrza [zdjęcia]

Siatkówka jest bardzo popularna wśród naszych dzieci i młodzieży. Jakiś czas temu szkoły podstawowe z gminy Końskie rywalizowały w Kazanowie, a ostatnio podobny turniej odbył się w Nieświniu. 

REKLAMA

To zawody organizowane przez Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Krzysztofa Obratańskiego. W sobotę uczestniczyły w nich drużyny ze szkół:  z Dziebałtowa, Kazanowa, Rogowa i Nieświnia.

REKLAMA

O godzinie 9.00 Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich Krzysztof Obratański po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

SP Kazanów-SP Rogów 2:0
SP Nieświń-SP Dziebałtów 2:1
SP Dziebałtów-SP Rogów 2:0
SP Kazanów-SP Nieświń 0:2
SP Nieświń-SP Rogów 2:0
SP Dziebałtów- SP Kazanów 2:0

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-fu szkół uczestniczących w zawodach, po podliczeniu wszystkich punktów ustaliła , że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Nieświniu.

Następne miejsca zajęły:
2.SP Dziebałtów
3.SP Kazanów
4.SP Rogów

Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Krzysztof Bajor, ze Szkoły Podstawowej w Nieświniu. Za uzyskane miejsca w zawodach, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Końskie  Krzysztof Obratański. Każdy zawodnik za udział w Turnieju, otrzymał nagrodę rzeczową, z logo reprezentacji Polski (piórniki i pióra).

W przerwie rozgrywek, wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy, po którym na ręce pani Agaty Zielińskiej, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Nieświniu, została przekazana nagroda w postaci ochraniaczy na kolana dla siatkarzy, ufundowana przez sponsora imprezy – firmę handlową „TOMEX”.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *