REKLAMA

Zagrają o awans! W sobotę w Stadnickiej Woli finał II Ligi Siatkówki

To może być historyczny wieczór dla koneckiej siatkówki. Fair Play Końskie w sobotę zagrają drugi finałowy mecz II Świętokrzyskiej Ligi Siatkówki. Jeżeli zwyciężą awansują do I Ligi. Początek starcia z ZAG Areną Busko-Zdrój o godzinie 17:00 w hali sportowej w Stadnickiej Woli. 

REKLAMA

REKLAMA

„Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców siatkówki na 2 mecz finałowy II Ligi Świętokrzyskiej siatkarzy Fair Play Końskie – ZAG Arena Busko-Zdrój. Wstęp wolny. Liczymy na gorący doping” – mówi nam Łukasz Lachowski, kapitan koneckiego zespołu.

W ubiegły weekend Fair Play bardzo pewnie zwyciężyło na parkiecie w Busku-Zdroju. Nasi zawodnicy pokonali rywali 3:0, w poszczególnych setach 17:25, 22:25, 18:25.

Nie da się ukryć, że to nasz zespół jest faworytem sobotnie potyczki. Jeżeli koneccy siatkarze zwyciężą to będą cieszyć się z awansu do I Ligi. Jeżeli jednak przegrają to o losach awansu zdecyduje trzecie spotkanie.

Zapowiedź: Drugi mecz finałowy Świętokrzyskiej II Ligi: Fair Play Końskie – ZAG Arena Busko-Zdrój, sobota 09.03.2024, godzina 17:00, hala w Stadnickiej Woli, wstęp wolny. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *