REKLAMA

Zagrali i bawili się dla Stasia Laurmana. Wiemy ile zebrali [zdjęcia]

BigBeatowe dźwięki roznosiły się po Bistro Krakowska w piątkowy wieczór, a wraz z ich pierwszymi taktami przy ulicy Krakowskiej w Końskich pojawiły się osoby o wielkich sercach. W Bistro odbyło się powiem specjalne charytatywne wydarzenie zorganizowane dla Stasia Laurmana. Przypomnijmy, że zbiórkę na rehabilitację chłopca, który uległ wypadkowi samochodowemu ciągle możecie wspierać online TUTAJ, a TUTAJ odbywają się licytacje na jego rzecz. 

REKLAMA

Rehabilitacja Stasia może kosztować nawet 400 tysięcy złotych, a rodzina musi płacić za każdy jej miesiąc. Sami nie są w stanie udźwignąć tak dużych kwot, ale konecczanie starają się pomoc. Dla chłopaka prowadzone były już kiermasze, kwesty, zbiórka elektrośmieci. Teraz w Bistro Krakowska za sprawą pomysłu Macieja Kiełbowskiego zorganizowano charytatywny koncert. W organizację mocno zaangażował się właściciel tego miejsca Rafał Brzechwa, a wystąpiła Dominika Wróbel ze swoimi „Chłopcami BigBeatowcami”.

REKLAMA

Na wydarzenie przybyło mnóstwo osób, a za sprawą znakomitych muzyków mogły one bawić się w rytm największych polskich przebojów lat 70-tych, 80-tych i 90-tych.

Najważniejsza była jednak zbiórka na rzecz Stasia. Przez cały wieczór na jego konto udało się pozyskać 3056 złotych. Oby więcej podobnych wydarzeń w Końskich!

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *