REKLAMA

Zaprojektuj logo Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Młodzieżowy Sejmik Województwa Świętokrzyskiego ogłosił konkurs na swoje logo. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół ponadpodstawowych i studenci zamieszkali lub uczący się na terenie województwa świętokrzyskiego. 

REKLAMA

Młodzieżowy Sejmik Województwa Świętokrzyskiego we współpracy z Kancelarią Sejmiku organizują konkurs na logo, które będzie ono wykorzystywane do celów reklamowych, korespondencyjnych czy promocyjnych. Umieszczane będzie na artykułach promocyjnych, banerach, roll-upach, papierze firmowym, stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Najciekawsze prace będą wykorzystane jako część graficzna opracowań dedykowanych młodzieży sporządzanych przy współudziale Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

REKLAMA

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów zamieszkałych lub uczących się na terenie województwa świętokrzyskiego. Autor zwycięskiego logo zostanie uhonorowany nagrodą rzeczową. Prace konkursowe będą przyjmowane do 31 grudnia 2020 roku.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu:

https://www.swietokrzyskie.pro/konkurs-na-logo-mlodziezowego-sejmiku/?fbclid=IwAR0_tp4OQxPAyrCu0GytTweWlWA9nJCP1bOQ_vkycr7bCTenVqW4845nySI

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *