REKLAMA

Zaproszenie na spotkanie autorskie w Końskich z dziennikarzem śledczym

W środę 27 marca o godzinie 19:00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Końskie będzie miało miejsce spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim. Będzie ono dotyczyło jego książki „Koniec Polski? Ile czasu nam zostało?”. Chętni mogą też zostać na rozmowy o Polsce.

REKLAMA

REKLAMA

Ta pozycja jest dziełem kilku autorów: dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, majora ABW Tomasza Budzyńskiego i specjalisty ds. amerykańskich dra Michała Krupy.

Książkę napisano we współpracy m.in. z pułkownikiem Douglasem Macgregorem, doradcą sekretarza obrony w administracji Donalda Trumpa i jego nominatem na ambasadora Stanów Zjednoczonych w Niemczech oraz Larrym C. Johnsonem, analitykiem CIA i Wydziału Antyterrorystycznego Departamentu Stanu. Jak twierdzi autor – dzieło to jest znaczące, bo odsłania opatrzone klauzulą tajności mroczne fakty demaskujące destrukcyjne działania i zamierzenia wobec Polski i Europy – oraz rzeczywistość, do której zmierzamy.

– „Kiedyś sądziliśmy, że to rzeczywistość bezpieczna, ale dziś już nikt tak nie myśli. Konflikt na Wschodzie, który nie jest dogasającym ogniskiem, lecz zarzewiem większego – światowego – pożaru oraz szokujące zmiany na Zachodzie, które zwiastują zmierzch świata, jaki znamy, w połączeniu z powrotem Donalda Tuska do władzy, zmieniły wszystko. W efekcie znaleźliśmy się w miejscu, w którym nie planowaliśmy się znaleźć: z dramatyczną wizją przyszłości Polski, z szokującą perspektywą dyktatury wprowadzanej pod pozorem „demokracji” – i z realną możliwością wojny…” – pisze o dziele Wojciech Sumliński.

Spotkanie rozpocznie się 27 marca o godzinie 19:00 w siedzibie Biblioteki Publicznej w koneckim parku. Wstęp wolny.

REKLAMA

Dodaj komentarz