REKLAMA

Zastanawiasz się, co kupić bliskiej osobie? Zegarek na rękę to dobry wybór!

Zegarek jest jednym z najchętniej i najczęściej wybieranych prezentów. Niezależnie od tego,czy chcesz podarować go siostrzenicy, mężowi, cioci czy babci – masz pewność, że upominek ten spotka się z zadowoleniem i aprobatą. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest to prezent ponadczasowy i uniwersalny. Ponadto, zegarek to często pierwsza rzecz, po którą sięga się rano i ostatnia odkładana przed pójściem spać. Po trzecie, może być on prezentem symbolicznym, mającym przypominać o wspólnie spędzanym czasie lub nowym rozdziale życia, jaki właśnie otwiera się przed obdarowaną osobą. Z tego powodu zegarki wręcza się na Pierwszą Komunię, ślub, ważne rocznice czy wydarzenia w życiu, jak zdobycie pierwszej pracy lub zakończenie szkoły. Tylko jaki model wybrać?

REKLAMA

Istnieją trzy rodzaje zegarków, które każdy powinien mieć w szufladzie

REKLAMA

Wielu specjalistów od mody, stylu i wizerunku podkreśla, że tak samo, jak w przypadku ubrań, i wśród zegarków można wyróżnić modele basic. Zaliczamy do nich elegancki model wieczorowy, czyli bardziej stonowana, klasyczna koperta na skórzanym pasku, z analogową tarczą. Kolejnym zegarkiem jest urządzenie sportowe z wieloma funkcjami wspomagającymi zdrowy tryb życia. Tutaj mamy do czynienia z bardziej odznaczającą się stylistyką i nasyconymi kolorami, a także masywnymi kopertami. Ostatni zegarek z listy „must have” to model casualowy, czyli noszony na co dzień, do różnych stylizacji. Jeżeli zatem obdarowywana osoba nie ma jednego z nich, śmiało możesz jej go sprezentować. W sytuacji, gdy jest ona szczęśliwym posiadaczem wszystkich trzech zegarków, postaw na modne, nowoczesne rozwiązania. Przykładem mogą być zegarki drewniane ze sklepu internetowego Woodwear. Nie dość, że wyglądają niezwykle estetycznie, to jeszcze wpisują się w panujący współcześnie trend ekologiczny.

Opakowanie również ma znaczenie. Zobacz, jak zapakować zegarek

Jeśli wręczasz zegarek na prezent, to, bez względu na okazję, warto zapakować go w przemyślany sposób. Najlepsze podarki to te, które są niespodziewane, zatem dobrym pomysłem jest włożenie czasomierza do pudełka sygnowanego logo producenta (najlepiej drewnianego lub kartonowego, jakie zapewnia Woodwear) i opakowanie go w odpowiedni papier. Neutralny kształt sprawi, że obdarowana osoba nie od razu będzie wiedzieć, co znajdzie w środku, a radość z otrzymanego prezentu okaże się jeszcze większa. Aby doskonale dopasować podarek do adresata, zwróć uwagę na rozmiar koperty. Niektórzy bowiem wolą modele o większej, inni o mniejszej średnicy. Natomiast pasek zegarka jest uniwersalny i można go dostosować we własnym zakresie. Do wyboru są paski parciane albo skórzane, idealnie komponujące się z wieczorowymi oraz biznesowymi czasomierzami, albo bransolety, będące doskonałym uzupełnieniem dziennego, luźnego stylu.

Materiał partnera

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *