REKLAMA

Zderzenie aut na drodze do Sielpi. Kierowcy skarżą się na stan jezdni [foto]

W poniedziałkowy wieczór na drodze gminnej pomiędzy Dziebałtowem, a Sielpią doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja o tym, że na tym odcinku jest zawsze ślisko, a obecnie błoto pośniegowe nie jest tam regularnie usuwane.

REKLAMA

O zdarzeniu czytamy w policyjnym komunikacie –„Kierująca fordem 20-latka poruszając się od Nowego Dziebałtowa w kierunku Sielpi, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni w wyniku czego wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia drogowego z prawidłowo jadącym VW. 33-letni kierowca i 22-letni pasażer volkswagena nie odnieśli obrażeń. Kierująca Fordem przewieziona została na badania do szpitala w Końskich, gdzie nie stwierdzono obrażeń. Sprawczyni ukarana została mandatem karnym w wysokości 1500 złotych i 10 punktów karnych” – informuje sierżant Krzysztof Bernat, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Jednocześnie na grupie dyskusyjnej Que Pasa Końskie pojawił się wątek, którego twórcy zwracają uwagę na stan jezdni – jego zdaniem jest ona nieodśnieżona. W dyskusji podobnych głosów jest tam więcej.

REKLAMA

One thought on “Zderzenie aut na drodze do Sielpi. Kierowcy skarżą się na stan jezdni [foto]

  1. Opuśćpług pisze:

    Wystarczy wyjechać poza granice powiatu koneckiego i wszystkie drogi odśnieżone i posypane solą. Inny świat – cywilizowany, a tu dalej dziura na zaprzęgi z saniami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *