REKLAMA

Zderzenie aut na drodze w Kopaninach

We wtorek w miejscowości Kopaniny w gminie Końskie doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego dwie osoby trafiły do szpitala.

REKLAMA

Zdj. KPP Końskie

„Kierujący pojazdem marki Renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od miejscowości Trzemoszna na skrzyżowaniu nie zastosował się do znaku B-20 STOP, wymuszając pierwszeństwo na jadącym od miejscowości Końskie pojeździe marki Peugeot” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

W związku z tym auta zderzyły się ze sobą. Kierowcy zostali poddani wstępnym testom, z których wynika, że obaj w chwili zdarzenia nie byli pod wpływem alkoholu.

REKLAMA

Kierowca oraz pasażerka pojazdu marki Renault zostali zabrani do szpitala na konsultacje medyczną. Na miejscu zdarzenia trwają czynności prowadzone przez policję.

REKLAMA

3 thoughts on “Zderzenie aut na drodze w Kopaninach

  1. ewa pisze:

    wszystko wskazuje na to że pojazd od strony końskich jechał zdecydowanie za szybko,warto pamiętać że w tym miejscu ustępujący pierwszeństwa ma ograniczone pole widzenia

  2. tak jest trzeba sprawdzać prędkość auta na drodze z pierszeństwem a nie odrazu wina tego drugiego a wyjechać jest tam ciężko

  3. Mik pisze:

    Prędkość jadącego od strony Końskich to dodatkowa okoliczność.ZNAK „STOP” daje mu pierwszeństwo !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *