REKLAMA

Znakomita zabawa w Koziej Woli! [zdjęcia]

W sobotę społeczność Koziej Woli, ale i okolicznych miejscowości integrowała się na festynie przygotowanym przez miejscową panią sołtys, radnego, ale i Koło Gospodyń Wiejskich KW-usie. To było bardzo radosne wydarzenie. 

REKLAMA

To było bardzo rodzinne popołudnie oraz wieczór pełen zabawy w Koziej Woli. Festyn rozpoczął się na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej około godziny 15:00. Na przybyłych czekały liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Ci drudzy mogli skosztować gulaszu z dzika, potraw grilla, czy smakołyków przygotowanych przez Koło Gosopodyń Wiejskich KW-usie. Dla dzieci przygotowano dmuchańce, animacje, czy słodki poczęstunek.

REKLAMA

Na placu można było spotkać przyjazne alpaki, ale i rekonstruktorów historycznych. Grzegorz Węgrecki prezentował starą broń, a także armatę – oczywiście nie zabrakło wystrzału. Na scenie zaprezentowali się między innymi: Wojtek Misiowiec, Miara oraz panie z koła gospodyń śpiewające ludowe pieśni.

Każdy zainteresowany mógł wziąć udział w loterii fantowej, w której przewidziano atrakcyjne nagrody. Na wydarzenie przybyło wielu zaproszonych gości – starosta konecki Grzegorz Piec, wicestarosta Wiesław Skowron, burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska, czy poseł na Sejm RP Mariusz Gosek.

Organizatorami wydarzenia byli: sołtys Koziej Woli Justyna Warszawa wraz z Radą Sołecką,  Koło Gospodyń Wiejskich KW-usie oraz miejscowy radny Jacek Trudnos.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Znakomita zabawa w Koziej Woli! [zdjęcia]

  1. Wicher pisze:

    Czyli sami socjopaci, że się muszą zintegrować? Bo normalni ludzie na zabawie się bawią, jeśli mają na to ochotę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *