REKLAMA

Zostań jednym z Koneckich Mikołajów. Wspomóż placówkę w Stąporkowie!

To już trzecia edycja akcji Koneckiego Motopikniku o nazwie „Koneccy Mikołajowie”. Prawdopodobnie już 5 grudnia działacze odwiedzą Wielofunkcyjną Placówkę Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie by przekazać najmłodszym słodycze, zabawki i potrzebne im rzeczy. Zbiórka potrwa do 3 grudnia.

REKLAMA

Źródło: Konecki Motopiknik/Maja Wilk

Każdy może zostać Świętym Mikołajem, a przynajmniej jego pomocnikiem. Wystarczy wesprzeć akcję charytatywną skierowaną do dzieciaków ze Stąporkowa. Jest to już kolejna edycja, o poprzedniej pisaliśmy TUTAJ.

„Jak co roku organizujemy mikołajkową zbiórkę charytatywną dla naszych najmłodszych ulubieńców z domu pomocy w Stąporkowie. Możecie wesprzeć naszą zbiórkę każdą złotówką, możecie przekazać nam zabawki i gry (o ile są w dobrym stanie) a także wspomóc nasze paczki słodkościami” – informuje na Facebooku Kamil Szlęzak, organizator działania.

REKLAMA

Każdy chętny może też pomóc w dowiezieniu prezentów do Stąporkowa. Będzie to miało miejsce prawdopodobnie już 5 grudnia. Więcej szczegółów oraz aktualizacje znajdziecie Państwo TUTAJ. Zbiórka potrwa do 3 grudnia. Pamiętajcie, każda złotówka się liczy!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *