REKLAMA

21 drużyn wzięło udział w III Letnim Turnieju Fair Play [zdjęcia]

Zakończył się Mundial, ruszyła polska Ekstraklasa, a pośrodku rozgrywek są z kolei uczestnicy wakacyjnego cyklu turniejów piłkarskich, organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY.

REKLAMA

Najlepsi w najmłodszej kategorii: FC Smerfy

W trzecim już, bardzo mocno obsadzonym, turnieju wzięło udział aż 21 drużyn. W kategorii szkół podstawowych najlepszy okazał się team FC Smerfy, grający w składzie: Kacper Kubała, Damian Basiak, Kacper Pakuła, Dawid Antos, Eryk Dobrowolski, Daniel Marczewski i Jan Antos.

REKLAMA

W kategorii gimnazjalnej zwyciężył team Michała Popielskiego, który dzięki wiktorii powiększył przewagę nad Barszczem Sokołowskiego. Zwycięska ekipa zagrała w składzie: Michał Popielski, Jakub Szymczak, Filip Kania, Kacper Rożnowski, Fabian Kmiecik, Jakub Rupniewski i Józef Szymański.

Najlepsi w kategorii gimnazjalistów: Michał Popielski

W ostatniej kategorii (16 plus) sukces sprzed dwóch tygodni powtórzył zespół Hiddens Stars, którego trzon stanowili: Olek Pilarski, Bartek Nowakowski, Dominik Młodziński i Piotr Cuper. W klasyfikacji generalnej prowadzi jednak drugi finalista niedzielnego turnieju – Dębowe Team.

Najlepsi w kategorii 16 plus: Hiddens Stars

Następny, czwarty turniej – 5 sierpnia.

Szkoła podstawowa

FC Smerfy – FC Kwinc 3 : 1

Gimnazjum

Grupa A

Piaski Proćwin – Kopacze 5 : 0

Piaski Proćwin – Michał Popielski 0 : 1

Michał Popielski – Kopacze 2 : 0

Oranżada Helena MKS – Piaski Proćwin 0 : 1

Michał Popielski – Oranżada Helena MKS 2 : 0

Oranżada Helena MKS – Kopacze 0 : 0

Kolejność: 1. Michał Popielski (awans) 2. Piaski Proćwin (awans) 3. Oranżada Helena MKS 4. Kopacze

Grupa B

Barszcz Sokołowskiego – FC Po Nalewce 2 : 2, karne: 7 : 6

Kolejność: 1. Barszcz Sokołowskiego (awans) 2. FC Po Nalewce (awans)

Półfinały

Michał Popielski – FC Po Nalewce 4 : 1

Barszcz Sokołowskiego – Piaski Proćwin 3 : 1

Mecz o III miejsce

Piaski Proćwin – FC Po Nalewce 1 : 0

Finał

Michał Popielski – Barszcz Sokołowskiego 3 : 1

Kolejność po 3 turniejach:

  1. Michał Popielski – 57 pkt
  2. Barszcz Sokołowskiego – 51 pkt
  3. Piaski Proćwin – 39 pkt
  4. FC Po Nalewce – 30 pkt
  5. Kopacze – 28 pkt
  6. All Stars – 27 pkt

7 – 8. Black Red White, Oranżada Helena MKS – 10

9. Nagły Atak Spawaczy – 8 pkt

10 – 11. UKS Premier League, Rażeni Piołunem – 7 pkt

Kategoria: 16 plus

Grupa A

Kijanka Niespodzianka – Blok Ekipa 1 : 0

Hiddens Stars – Blok Ekipa 2 : 1

Kijanka Niespodzianka – Hiddens Stars 1 : 1

Kolejność: 1. Hiddens Stars (awans) 2. Kijanka Niepodzianka 3. Blok Ekipa

Grupa B

Barmania Team – Kareta Asów 3 : 0

Champions Team – Iceboom 0 : 1

Barminia Team – Champions Team 1 : 0

Kareta Asów – Iceboom 0 : 0

Champions Team – Kareta Asów 5 : 1

Barmania Team – Iceboom 0 : 1

Kolejność: 1. Iceboom (awans) 2. Barmania Team 3. Champions Team 4. Kareta Asów

Grupa C

Gramy o wszystko – Młoty Thora 0 : 0

Gramy o wszystko – Dębowe Team 0 : 1

Młoty Thora – Dębowe Team 0 : 1

Kolejność: 1. dębowe Team (awans) 2 – 3. Młoty Thora, Gramy o wszystko

Grupa D

Amatorzy – Zenit Rogów 1 : 1

Amatorzy – Drużyna z Charyzmą 1 : 0

Drużyna z Charyzmą – Zenit Rogów 1 : 1

Kolejność: 1. Amatorzy (awans) 2. Zenit Rogów 3. Drużyna z Charyzmą

Półfinały

Hiddens Stars – Dębowe Team 1 ; 1, k. 6 : 5

Iceboom – Amatorzy 0 : 1

Mecz o III miejsce

Iceboom – Dębowe Team 2 : 2, karne: 3 : 2

Finał

Hiddens Stars – Amatorzy 1 : 0

Kolejność po 3 turniejach:

  1. Dębowe Team – 45 pkt
  2. Hiddens Stars – 40 pkt
  3. Blok Ekipa – 34 pkt
  4. Champions Team – 32 pkt

5 – 6. Kareta Asów, Gramy o wszystko – 25 pkt

7. Amatorzy – 23 pkt

8. Zenit Rogów – 20 pkt

9. Galacticos – 18 pkt

10. Soczewa Team – 17 pkt

11 – 12. Auto Komis Daniel Zych, Iceboom – 14 pkt

13 – 14. Kijanka Niespodzianka, Barmania Team – 10 pkt

15. Nic Się Nie stało – 8 pkt

16 – 19 . Eleganckie Chłopaki, Harnaś Team, Młoty Thora, Drużyna z Charyzmą – 6 pkt

20 – 21. Białe Diabły, Dream Team – 5 pkt

22 – 23. Coco Jambo, Bubuś znów spoźniony – 4 pkt

REKLAMA