REKLAMA

28 Biegi Uliczne z okazji 3 Maja. Wyniki [zdjęcia]

Powracamy jeszcze na chwilę do 227. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja by zaprezentować Państwu wyniki 28 Biegów Ulicznych w Końskich. Ta sportowa impreza tradycyjnie towarzyszy w naszym mieście patriotycznym obchodom. 

REKLAMA

Przemysław Szymanowski wygrał kategorię mężczyzn w biegu głównym, wyprzedzając reprezentującego GLKS Fałków Piotra Konia oraz Szymona Wiktorowicza z Opoczna.

We wszystkich kategoriach wiekowych w biegach udział wzięło blisko 600 zawodników. Najlepsi zostali uhonorowani wartościowymi nagrodami, medalami i dyplomami. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano ciekawe upominki.

REKLAMA

Wyniki:

BIEG GŁÓWNY

OPEN MĘŻCZYŹNI

1. Przemysław Szymanowski Starachowice
2. Piotr Koń Fałków
3. Szymon Wiktorowicz Opoczno
4. Rafał Piekarski Opoczno
5. Michał Jamioł Kielce
6. Bartłomiej Świątek Opoczno
OPEN KOBIETY

1. Klaudia Kotańska Skarżysko Kam.
2. Maria Pytel Starachowice
3. Daria Leśniewska Opoczno
4. Ilona Ostafijczyk Końskie
5. Agnieszka Balińska Ruda Maleniecka
6. Anna Jamioł Kielce

WETERANI

1. Piotr Koń Fałków
2. Michał Jamioł Kielce
3. Tomasz Świerczyński Kraków
4. Piotr Knop Wola Załężna
5. Rafał Dulewicz Końskie
6. Sławomir Brzózka Skarżysko Kam.

KRASNALE (ur. W 2014 r. i później )
Dziewczęta Chłopcy
1. Julia Lipnicka            1. Filip Rasała
2. Nadia Trojanowska  2. Julian Śmiechowski
3. Wiktoria Fidor          3. Antoni Basiak
4. Oliwia Gałecka          4. Ksawery Fidor
5. Marta Radzimińska 5. Daniel Turno
6. Maja Krakowiak       6. Mikołaj Staromłyński

Rocznik 2011-2013 (przedszkola)

Dziewczęta Chłopcy
1 Maja Zielińska        1 Maciej Świerszcz (SP 2 Końskie)
2 Maja Kosma           2 Witek Przybylski
3 Aleksandra Wilk    3 Maciej Karbownik
4 Julia Kuleta            4 Jan Bielas ( SP w Kamieniu )
5 Oliwia Chrabąszcz 5 Mikołaj Koszlak
6 Oliwia Śmigiel        6 Kacper Momot

Rocznik 2010 (szkoły podstawowe)
Dziewczęta Chłopcy

1. Izabela Tomasik P. SP Konskie       1. Szymon Ruzik SP 1 Końskie
2. Klaudia Łoś SP Rogów                      2. Filip Chrabąszcz SP Stadnicka Wola
3. Kinga Chmielewska SP 1 Końskie   3. Błażej Basiak SP 1 Końskie
4. Maja Obratańska SP 1 Końskie       4. Jakub Adach SP Ostrebsy
5. Maja Robak SP 1 Końskie                 5. Szymon Szubski SP XIX Łódź
6. Pulina Trojak SP 2 Końskie             6. Staś Robak SP 1 Końskie

Rocznik 2009

Dziewczęta Chłopcy

1. Zofia Przybylska SP 48 Warszawa   1. Adrian Grzybowski SP 1 Końskie
2. Zuzanna Kamińska SP Pomyków    2. Adam Świerczyński SP 2 Skarżysko-Kam.
3. Sara Banasik SP Stadnicka W.         3. Kacper Cholewiński SP 2 Końskie
4. Gabrysia Jankowska SP 2 Końskie 4. Bartosz Lipnicki SP Stadnicka Wola
5. Zofia Sak SP 5 Wałcz                          5. Tymoteusz Jakubowski   SP 2 Końskie
6. Nadia Serek SP 1 Końskie                 6. Alan Powideł SP 1 Końskie

Otwarcia biegowej imprezy dokonał burmistrz Końskich Krzysztof Obratański w towarzystwie Marszałka Potomków Sejmu Wielkiego Piotra Bilińskiego.

Rocznik 2008 (szkoły podstawowe)

Dziewczęta Chłopcy

1. Zuzanna Śmiechowska SP Modrzew         1. Paweł Laskowski SP Kazanów
2. Zofia Świercz SP Stadnicka Wola              2. Kordian Derlatka STS Skarżysko- Kam
3. Malwina Banasik SP 1 Końskie                  3. Hubert Kołodziejczyk SP 1 Końskie
4. Ada Wilk SP 2 Końskie                                4. Marcel Lewandowski SP 3 Opoczno
5. Julia Świadek SP Stadnicka Wola             5. Arkadiusz Sidor SP Stadnicka Wola
6. Amelia Basiak SP 1 Końskie                       6. Piotr Baliński SP Lipa

Rocznik 2007 (szkoły podstawowe)

Dziewczęta Chłopcy

1. Gabriela Pałagan SP 1 Końskie                        1. Maciej Lasota SP 3 Opoczno
2. Julia Ptaszek SP Ziebów                                   2. Maciej Jakóbczyk SP Modliszewice
3. Agata Raczyńska SP Mroczków Gościnny    3. Adam Kowalczyk SP Stadnicka Wola
4. Amelia Gołąbek SP 2 Końskie                         4. Jan Wierzbicki SP 1 Końskie
5. Zuzanna Ferens SP 1 Końskie                         5. Damian Kijewski SP Kazanów
6. Zofia Kozerska SP Kazanów                            6. Paweł Makuch SP Barycz

Rocznik 2006 (szkoły podstawowe)

Dziewczęta Chłopcy

1. Jagoda Walczyk SP Rogów            1. Daniel Kowalewski SP 1 Końskie
2. Katarzyna Kurzeja SP Rogów       2. Stanisław Michalak SP Warszawa
3. Amelia Łyczek SP Kazanów          3. Adam Grzybowski SP 1 Końskie
4. Martyna Białecka SP 2 Końskie   4. Patryk Wielechowski SP 1 Końskie
5. Aneta Karbowska SP 2 Końskie   5. Mateusz Ruzik SP 1 Końskie
6. Anna Dróżdż SP 1 Końskie            6. Kacper Sobczyk SP Stadnicka Wola

Rocznik 2005 (szkoła podstawowa)

Dziewczęta Chłopcy

1. Katarzyna Brzózka STS Skarżysko-Kam.          1. Artur Pytrosyan ZSS 3 Opoczno
2. Aleksandra Niziołek STS Skarżysko-Kam.      2. Igor Kasprowicz SP 7 Skarżysko-Kam.
3. Aleksandra Banasik SP Stadnicka Wola          3. Mateusz Szabat SP 2 Końskie
4. Natalia Fidor SP Warszawa                                4. Dawid Bąkiewicz SP 3 Opoczno
5. Ewa Jakóbczyk SP 2 Końskie                             5. Alan Lewandowski SP 3 Opoczno
6. Wiktoria Zamachowska SP 1 Końskie              6. Mateusz Majewski SP 2 Końskie

Rocznik 2004 (szkoła podstawowa)

Dziewczęta Chłopcy

1. Wiktoria Czyżewska SP 2 Końskie                  1. Jakub Śmiechowski SP Modrzew
2. Klaudia Bończyk Opoczno Sport Team         2. Dawid Śmiechowski SP Rogów
3. Maja Sielezin SP Stadnicka Wola                   3. Adam Skwara SP Ruda Malenicka
4. Julia Młodzińska SP 2 Końskie                      4. Błażej Luzeńczyk SP Ruda Maleniecka
5. Wiktoria Śmigiel SP Bukowiec Opoczyński 5. Jakub Śpiewak SP 2 Opoczno
6. –                                                                             6. Stanisław Czyżewski SP Rogów

Rocznik 2003

Dziewczęta Chłopcy

1. Milena Raczyńska Mroczków Gościnny              1. Jakub Benesiewicz Szadkowice
2. Oliwia Tatar ZS Rogów                                          2. Mikołaj Szmit Gim. Stadnicka Wola
3. Wiktoria Duda Stadnicka Wola                           3. – –
4. Dorota Kaczor Ruda Maleniecka                         4. – –
5. Monika Ślusarczyk SP Miedzierza                       5. – –
6. – – 6. – –

Rocznik 2002
Dziewczęta Chłopcy

1. Julia Krzysztofik Opoczno ST.                 1. Patryk Pazera ZSO Rogów
2. Paulina Oświęcimska Gim. 1 Końskie    2. Mateusz Śmiechowski Gim. 1 Końskie
3. Anna Zięba Gim. Stadnicka W.               3. Kamil Popęda Gim. 1 Końskie

4. Amelia Kucharska Końskie                      4. Alan Janus –
5. Paulina Markowska Stadnicka Wola     5. – –
6. Julia Wąsik Stadnicka Wola                    6. –

Zdjęcia:

REKLAMA