REKLAMA

Akademia Piłkarska Końskie wygrywa turniej dzieciaków! [wideo, zdjęcia]

Klub Neptun Końskie w porozumieniu z władzami miejskimi zorganizował turniej piłki nożnej dla dzieciaków z 2006 rocznika i młodszych. Udział wzięło w nim aż osiem drużyn.

REKLAMA

Zmagania rozpoczęły się w niedzielę o godzinie 14 w hali sportowej Urzędu Miasta i Gminy Końskie przy ulicy Stoińskiego. Faworytem od początku były drużyny, które biorą udział w letnich turniejach „Orlików”, czyli Akademia Piłkarska Końskie i Piłkarska Akademia Skarżyska. Te przewidywania w pełni się sprawdziły i po sześciu godzinach emocji właśnie te zespoły mieliśmy na czele. Zwyciężyli podopieczni Grzegorza Kądzieli, czyli AP Końskie wyprzedzając przyjezdnych ze Skarżyska. Brązowy medal przypadł Akademii Piłkarskiej Fałków.

Młodzi piłkarze grali w systemie każdy z każdym, na koniec sporządzono tabelę. Na kolejnych miejscach uplasowały się: MKS Neptun Końskie, piąta była najlepsza z ekip spoza powiatu: PUKS Arka Kluczewsko, szósta lokata przypadła drugiej drużynie AP Końskie, siódmy był UKS Orlik Ujazd, a tabelę zamknęła druga ekipa MKS Neptuna Końskie.

REKLAMA

Dla wszystkich drużyn prezes MKS-u Neptuna Końskie, Grzegorz Telka ufundował pamiątkowe puchary. Statuetki od pana prezesa otrzymali też wyróżniający się zawodnicy: król strzelców i najlepszy zawodnik Mikołaj Łuczyński z Akademii Piłkarskiej Fałków oraz bramkarz turnieju – Jakub Turalski z koneckiej akademii.

Nagrody wręczał wiceburmistrz Końskich, Krzysztof Jasiński.

Klasyfikacja końcowa:

  1. AP Końskie 1
  2. PAS Skarżysko
  3. AP Fałków
  4. MKS Neptun Końskie 1
  5. PUKS Arka Kluczewsko
  6. AP Końskie 2
  7. UKS Orlik Ujazd
  8. MKS Neptun Końskie 2

Najlepszy zawodnik  Mikołaj Łuczyński – strzelec 12 goli, AP Fałków.

Najlepszy bramkarz – Jakub Turalski, AP Końskie.

Galeria zdjęć:

Turniej piłkarski dzieci z rocznika 2008 i młodszych o Puchar Burmistrza 09

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA