REKLAMA

Anielskie śpiewanie kolęd odbyło się w koneckim DK-u [wideo, zdjęcia]

Wspólne kolędowanie zorganizowali pracownicy Domu Kultury. Na jednej scenie wystąpili znani koneccy wokaliści, uzdolniona młodzież, ale i osoby które na co dzień nie mają za wiele wspólnego ze śpiewem. 

REKLAMA

Koncert kolęd odbył się pod hasłem „Aniołowie w niebie śpiewają”, a atmosfera podczas niego była iście anielska! Scena udekorowana świerkami przekazanymi przez miejscowe nadleśnictwo wyglądała cudownie i oddawała w pełni klimat dopiero co minionych świąt.

Spośród artystów najczęściej słyszeliśmy Marka Werensa – solo oraz z zespołem. Wystąpili także: Wojtek Misiowiec, Ala Woldańska, Dominika Wróbel, Maja i Andrzej Kosowie i Anna Wiaderna. Ta ostatnia była pomysłodawczynią całego wydarzenia. Pierwszy raz mieliśmy przyjemność usłyszeć także Młodzieżową Orkiestrę Rozrywkową, która od niedawna działa przy Domu Kultury.

REKLAMA

Koncert wysłuchało wielu mieszkańców, w tym także przedstawiciele naszej władzy z wiceburmistrzem Końskich Krzysztofem Jasińskim na czele. Na zakończenie oczywiście nie zabrakło noworocznych życzeń.

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA