REKLAMA

Bayer Full zagra na Biegun Ciepła w połowie sierpnia!

Już w środę 15 sierpnia nie lada gratka czeka wszystkich fanów muzyki disco polo z powiatu koneckiego. Podczas stąporkowskiego Bieguna Ciepła zagra zespół Bayer Full. Na przybyłych na święto gminy Stąporków czeka też moc innych atrakcji. 

REKLAMA

Bayer Full w Stąporkowie zagra w środę 15 sierpnia od godziny 18.00

Koncert grupy, której liderem jest Sławomir Świerzyński rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00 i z pewnością wybrzmią wszystkie największe hity tego zespołu jak „Majteczki w kropeczki” czy „Wszyscy Polacy”.

REKLAMA

Organizatorzy zapewniają, że tego dnia na mieszkańców i ich gości czeka mnóstwo atrakcji. –„Przed głównym koncertem wystąpi także Grupa Efekt. Zaprezentują się nasze lokalne zespoły ludowe np. Mokrzaneczki. Wystąpią także artyści związani z Domem Kultury.” – mówi nam Katarzyna Sorna, dyrektor MGOKiS w Stąporkowie.

Po głównym koncercie zaplanowano dyskotekę pod gwiazdami. Przez cały dzień na placu przy amfiteatrze będzie można korzystać ze strefy gastronomicznej oraz parku rozrywki. Do obejrzenia będzie także wystawa prac stworzonych podczas pleneru artystycznego wSTĄP-ART. Dzieła będą związane między innymi ze 100-leciem Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA