REKLAMA

Burmistrz Łukomska nagradza wolontariuszy wycieczką do Sejmu [zdjęcia]

Dorota Łukomska Burmistrz Stąporkowa w podziękowaniu za działania wolontariuszy z gminy Stąporków zaprosiła grupę młodych społeczników, dzieci ze świetlicy oraz młodych artystów z Domu Kultury na wyjazd do Warszawy. Grupa zwiedziła Sejm oraz Ministerstwo Sprawiedliwości.

REKLAMA

Inicjatywa była formą podziękowania wszystkim zaangażowanym w zbiórkę dla chorych dzieciaków z gminy – Oliwki oraz Tomka. Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach na rehabilitację tej dwójki zbierano pieniążki, a finałem akcji był festyn podczas, którego zaśpiewała Majka Jeżowska – relację znajdziecie TUTAJ.

Po Sejmie grupę oprowadził  poseł Tadeusz Cymański oraz  senator Jacek Włosowicz. W Ministerstwie Sprawiedliwości stąporkowianie spotkali się także z ministrem Michałem Wójcikiem.  –„Na rehabilitację dla Oliwki i Tomka udało się nam zebrać 16 621,65 zł. Serdecznie za to dziękuję. Niech dobro, którym się dzielicie powraca do Was w postaci obfitości wszelkich łask i dobrego zdrowia.” – powiedziała nam burmistrz Dorota Łukomska.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA