REKLAMA

Relacja wideo: KSSPR ogrywa Siódemkę Legnica

Świetne zawody w Święto Niepodległości rozegrali piłkarze ręczni KSSPR Końskie. Popularne Konie pokonały faworyzowaną Siódemkę Legnica we własnej hali. 

REKLAMA

A zwycięstwo to oglądał niemal komplet publiczności. Nasi piłkarze ręczni przegrywali w tym spotkaniu tylko na samym jego początku. Goście szybko wyszli na prowadzenie 0:2, ale po chwili konecczanie ich dogonili. Potem było już tylko dobrze i bardzo dobrze – w najgorszym wypadku Siódemka Miedź Legnica doprowadzała do wyrównania. Podopieczni trenera Pawła Wita dzielnie walczyli, ale na Konie tego dnia nie było mocnych. KSSPR prowadziło do przerwy 9:8.

Druga odsłona to bardzo pewna postawa naszych. Dobrze bronił Patryk Wnuk, a z przodu skutecznymi rzutami popisywał się Patryk Mastalerz. Nic więc dziwnego, że po zakończeniu meczu ten drugi zawodnik został uznany za najlepszego gracza na boisku w barwach KSSPR. Mastalerz w sobotę dziesięciokrotnie pokonywał bramkarza gości. Po pewnej grze w drugiej odsłonie ekipa z Końskich wygrała całe spotkanie 25:23.

REKLAMA

W najbliższą środę o godzinie 19.00 KSSPR podejmie we własnej hali KSZO Odlewnię Ostrowiec Świętokrzyski w ramach rozgrywek o Puchar Polski, a w przyszły weekend naszych szczypiornistów czeka ligowy pojedynek na wyjeździe. Zagrają oni w Przemyślu z SRS Czuwaj. Na ten moment podopieczni trenera Roberta Napierały zajmują siódmą pozycję w Grupie B I Ligi Mężczyzn.

KSSPR Końskie – MSPR Siódemka Miedź Legnica 25:23 (9:9)
KSSPR: Kucharczyk, Napierała Michał 1, Woś, Jakubowski 3, Walewski 1, Maleszak, Bernacki, Pilarski, Wnuk, Rurarz 3, Matyjasik, Mastalerz 10, Szot, Napierała 4, Gasin 1, Smołuch 2

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA