REKLAMA

Czarodzieje wygrywają Konecką Ligę Futbolu! [zdjęcia]

Dobiegły końca rozgrywki Koneckiej Ligi Futbolu, organizowanej przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY. Jedyną niewiadomą przed ostatnią kolejką była to, kto zajmie trzecią lokatę. W bezpośrednim starciu Auto Komis pokonał, po golu Kamila Stępnia w ostatniej minucie meczu, Galacticos, i tym samym, zapewnił sobie miejsce na najniższym stopniu podium.

REKLAMA

Mistrz Koneckiej Ligi Futbolu AD 2018 – Czarodzieje

Po ostatnim meczu kolejki, w którym Czarodzieje rozbili Trans Bruk, nastąpiła ceremonia zakończenia sezonu. Nagrody indywidualne otrzymali: Mateusz Kowalski z Alternativ (najlepszy bramkarz), Adam Pera z Czarodziejów (król strzelców) i Marcin Gil (nagroda Fair Play). Puchary natomiast odebrali kapitanowie: Czarodziejów (mistrzostwo), Alternativ (wicemistrzostwo) i Auto Komis Daniel Zych (3 miejsce).

Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach i serdecznie zaprasza na najbliższy turniej futsalu, który odbędzie się 14 października na hali w Stadnickiej Woli.

REKLAMA

Auto Komis Daniel Zych – Galacticos 2 : 1 (1 : 1)

Bramki: Auto Komis: Krzyważnia, K. Stępień; Galacticos – Umański

Stawką meczu było trzecie miejsce na koniec sezonu. Auto Komis był w tym spotkaniu stroną przeważającą, acz goście, bynajmniej, nie ograniczali się do obrony, raz po raz inicjując groźne akcje (dobra postawa Mateusza Serka, bramkarza gospodarzy). Gdy wydawało się, że mecz zakończy się nierozegraną, bijący wcześniej głową w mur Auto Komis wreszcie przeprowadził składną akcję, która wykończył Kamil Stępień.

Czarodzieje – Trans Bruk 18 : 2 (7 : 1)

Bramki: Czarodzieje – Pera 6, J. Popielski 5, Rusiecki 3, Adamus, Milcarz, Wańtuch, Jach; Trans Bruk – Sidor, M. Popielski

Kropkę nad i wielkości jeziora postawili mający już tytuł mistrzowski w kieszeni Czarodzieje, którzy nie dali najmniejszych szans młodzieży z Trans Bruku. Gospodarze nie zostawili złudzeń co do tego, kto w tym roku rządzi w Koneckiej Lidze Futbolu.

Bro Team – Drużyna z Charyzmą 3 : 0 (walkower)

Alternativ – Thrash Attack 3 : 0 (walkower)

Tabela

M.

Drużyna

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1.

Czarodzieje

7

18

6

0

1

58 – 14

2.

Alternativ

7

15

5

0

2

32 – 25

3.

Auto Komis Daniel Zych

7

13

4

1

2

24 – 21

4.

Galacticos

7

12

4

0

2

27 – 22

5.

Trans Bruk

7

10

3

1

3

26 – 35

6.

Bro Team

7

7

2

1

4

18 – 31

7.

Drużyna z Charyzmą

7

7

2

1

4

26 – 29

8.

Thrash Attack

7

0

0

0

7

6 – 39

Strzelcy: Pera (Czarodzieje) – 18, Walewski (Drużyna z Charyzmą) – 9, Franczyk (Alternativ) – 9, J. Popielski (Czarodzieje) – 8, Pilarski, (Alternativ) – 7

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *