Cztery złote medale dla karateków z Niekłania Wielkiego [zdjęcia]

W sobotę w hali przy Szkole Podstawowej nr 56 w Katowicach rozegrany został IV Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Katowic. Zgromadził on blisko 300 zawodników i zawodniczek z 20 klubów z całego kraju. W zawodach wzięli udział karatecy z sekcji w Niekłaniu Wielkim.

Organizatorem całego przedsięwzięcia był Klub Karate „Najduch Dojo” prowadzony przez sensei Tomasza Najducha. Z sekcji karate w Niekłaniu Wielkim, którzy na co dzień trenują w SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna pod okiem sensei Zbigniewa Zaborskiego wystartowało czworo zawodników, którzy zdobyli cztery medale. Ola Domagała, Szymon Zych, Julia Domagała oraz Piotr Lisowski wygrali swoje kategorie wiekowe i wagowe. Klub ze Skarżyska razem zdobył 15 medali.