REKLAMA

Dom Kultury z Końskich zaprasza na film! [wideo]

W każdą środę począwszy od najbliższej o godzinie 18.00 w Domu Kultury w Końskich ma odbywać się seans filmowy. Startuje właśnie jesienna edycja Dyskusyjnego Klubu Filmowego. 

REKLAMA

A DKF organizuje i poprowadzi ten, który tę inicjatywę wiele lat temu wymyślił – Krzysztof Kowalski. Organizator ma nadzieję, że seanse w Końskich będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem jak wakacyjne projekcje w Kinie Letnim w Sielpi. Tam przez całe wakacje pojawiały się prawdziwe tłumy –„Próbujemy odgrzewać stare pomysły. Zobaczymy jak będzie. Na Sielpi było bardzo dobrze, fajna frekwencja. Tu będziemy zaczynać pracę od podstaw, od początku. Zapraszamy serdecznie w  środy, godzina 18.00 w zupełnych ciemnościach. Kiedy wygasi się światełko w egipskiej jest całkiem przytulnie, przyjemnie, chłodno, ale filmy będą gorące, więc mam nadzieję, że emocji nie braknie. Będziemy grali troszeczkę nowsze filmy.” – opowiada nam Kowalski.

Co ważne filmy wyświetlane będą dobrej jakości projektorem oraz przy nagłośnieniu, którego nie powstydziłoby się prawdziwe kino. Już w najbliższą środę o godzinie 18.00  prawdopodobnie będzie można zobaczyć obraz opowiadający o wydarzeniach z bardzo dawna i z odległej galaktyki.

REKLAMA

REKLAMA