REKLAMA

Egzamin Gimnazjalny 2018: Część humanistyczna była łatwa! [wideo, zdjęcia]

Od godziny 9.00 uczniowie klas gimnazjalnych z powiatu koneckiego podobnie jak ich koledzy z całego kraju mierzyli się z Egzaminem Gimnazjalnym z historii oraz wiedzy o społeczeństwie, o 11.00 rozpoczęli pisanie języka polskiego. Jak im poszło? O tym mówią sami w naszym wideo. 

REKLAMA

Dokładnie 300 uczniów z egzaminem mierzyło się w samej tylko gminie Końskie, w pozostałych gminach kolejnych kilkuset. W gminie Końskie najwięcej osób przystąpiło do sprawdzianu w Szkole Podstawowej nr 1 – 107 uczniów, najmniej w ZPO w Rogowie – 26 uczniów. W Szkole Podstawowej nr 2 było to 100 uczniów, a w Szkole Podstawowej w Stadnickiej Woli 67.  

A jak poszło koneckiej młodzieży? O to pytaliśmy piszących w Zespole Placówek Oświatowych w Rogowie. Większość z sali egzaminacyjnej wychodziła z uśmiechem na ustach. Jedynym problemem dla niektórych spośród naszych gimnazjalistów była charakterystyka, którą trzeba było napisać na koniec egzaminu z języka polskiego. W wideo znajdziecie wypowiedzi uczniów, którzy postanowili ocenić poziom tegorocznego Egzaminu Gimnazjalnego.

REKLAMA

W czwartek o 9.00 uczniowie będą pisać egzamin z przedmiotów przyrodniczych, o 11.00 z matematyki. W piątek zmierzą się z językiem obcym na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *