REKLAMA

Festyn Rodzinny w Bedlnie [wideo, zdjęcia]

W ostatnią sobotę w Bedlnie odbył się festyn rodzinny w muzycznych klimatach folkloru oraz z wieczorną dyskoteką!

REKLAMA

Na wydarzeniu pojawiło się wielu włodarzy z naszego powiatu. Byli między innymi burmistrz i wiceburmistrz Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Obratański i Krzysztof Jasiński, a także radni powiatu koneckiego: Łukasz Kubka, Michał Cichocki oraz rajca gminny Krzysztof Sota.

To już kolejna edycja Festynu Rodzinnego w tej miejscowości – „To już jest nasz siódmy festyn rodzinny. […] Dzisiaj czas będzie nam, tak jak państwo słyszą, umilać zespół Korniczanka. My umilałyśmy, tylko trochę wcześniej. Będzie zespół Kasaraba, będzie później DJ” – mówiła nam Marzena Wychowaniec, sołtys Bedlna. Na imprezie pojawiła się też Czarna Flota. Najmłodsi mogli skorzystać z dmuchańca do zjeżdżania oraz basenu z kulkami, mogli także pomalować twarze lub zrobić sobie naklejany tatuaż. Dla każdego był chleb ze smalcem, kiełbaski z grilla oraz przeróżne ciasta.

REKLAMA

Przybyli chętnie tańczyli w rytm muzyki. Dzieci także świetnie się bawiły. Każdy znalazł coś dla siebie, a uśmiechy nie znikały z twarzy uczestników. Z pewnością można spodziewać się kolejnych edycji tego wydarzenia w Bedlnie w przyszłości.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *