REKLAMA

Gmina Słupia zaprasza na festiwal kolorów i do kina pod chmurką!

Już w sobotę na mieszkańców gminy Słupia Konecka oraz wszystkich gości wiele atrakcji czeka w Mninie. Odbędzie się tam Festiwal Kolorów, a także projekcje kina pod chmurką. 

REKLAMA

„W razie brzydkiej pogody mamy wyjście awaryjne i impreza zostanie przeniesiona do naszych budynków na terenie Mnina. Jednak nasze prognozy wskazują, że w sobotę będzie już zdecydowanie ładniej. Zapraszam wszystkich od godziny 16.00 na magiczny Festiwal Kolorów, a od 19:30 na projekcję filmów – do obejrzenia będą dwa znane tytuły.” – mówi nam Robert Wielgopolan, wójt gminy Słupia Konecka.

REKLAMA

Impreza odbędzie się przy świetlicy w Mninie. Organizatorzy zapewniają liczne atrakcje dla dzieci, popcorn, watę cukrową, a także stragany z kolorowym proszkiem potrzebnym do uczestniczenia w „Festiwalu Kolorów”. Start o godzinie 16.00.

Z kolei o 19.30 na placu przy świetlicy, a w przypadku zimna i deszczu wewnątrz niej zaplanowano seanse kina pod chmurką. Będzie można zobaczyć dwa filmy: „Hotel Transylvania 2” oraz „Porady na zdrady”.

REKLAMA