REKLAMA

Hubala będzie jak nowa! Trwają prace [wideo, zdjęcia]

Zatoczki postojowe naprzeciw jednego z marketów były tylko zwiastunem tego co obecnie dzieje się z ulicą Hubala. Już za chwilę od centrum miasta na Osiedle Słoneczne w Końskich będzie można przejechać w pełni wyasfaltowanym traktem na tej ulicy. 

REKLAMA

Ruszyły prace dotyczące przedłużenia ulicy Hubala aż do ogródków działkowych, tam też ma powstać zupełnie nowy parking. W ramach zadania położona będzie nie tylko nitka asfaltu, ale wykonane zostaną też pobocza, krawężniki. Najtrudniejszym dla drogowców będzie zbudowanie przepustu nad strumykiem, który przepływa pod ulicą tuż przy Ogródkach Działkowych.

Inwestycja ta ma kosztować miasto nieco ponad półtora miliona złotych, a przewidywane zakończenie prac to połowa października bieżącego roku. Za roboty odpowiada firma Budowlano – Drogowa Bakamex z Kielc.

REKLAMA

REKLAMA

One thought on “Hubala będzie jak nowa! Trwają prace [wideo, zdjęcia]

  1. Zatoczki dla samochodów przy Hubala – blok naprzeciw Lewiatana to niedoróby. Można było wyjąć z chodnika 2-3 rzędy kostki i pas w stronę miasta byłby całkowicie bezpieczny i drożny a tak całe bagażniki wystają i nic się nie poprawiło. tylko więcej kombinacji żeby włączyć się do ruchu. Kto w tym mieście dba o inwestycje a tym samym o nasze podatki? Czy ktoś w ogóle wie jak wygląda ukończona inwestycja zanim podpisze odbiór? Mam wrażenie, że osoba odpowiedzialna nawet nie wie jak to wygląda, bo nie rusza 4 liter zza biurka. A to nie pierwsza niedopilnowana pod względem jakości inwestycja w naszym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *