REKLAMA

Kolizja z udziałem motocyklisty na krzyżówkach radoszyckich [wideo, zdjęcia]

Tuż przed godziną 12.00 w niedzielę na tak zwanych krzyżówkach radoszyckich, czyli skrzyżowaniu się dróg K74 z W728 doszło do kolizji z udziałem motocyklu Honda i samochodu marki Citroen.

REKLAMA

41-letni motocyklista pochodzący z gminy Bełchatów jechał od Piotrkowa Trybunalskiego w kierunku Kielc, wykonywał skręt na krzyżówkach w kierunku Sielpi i w pewnym momencie Citroen jadący od Radoszyc i wjechał na skrzyżowanie i uderzył w jednoślad. Oficjalną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierowcę Citroena.

Wiadomo natomiast, że w wyniku kolizji nikt nie doznał poważnych obrażeń. Motocyklista został opatrzony przez przybyłych na miejsce karetką ratowników medycznych, uskarżał się on na potłuczenia i obdrapania. Nie został zabrany do szpitala.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

3 thoughts on “Kolizja z udziałem motocyklisty na krzyżówkach radoszyckich [wideo, zdjęcia]

  1. Do Romana ! Człowieku sam się chyba za kobietami oglądałeś, bo zle widziałeś !!! Przez nie uwagę kierowcy z Citroena mógł poważnie ucierpieć człowiek !!!

  2. Człowieku sam się chyba za kobietami oglądałeś, bo zle widziałeś !!! Przez nie uwagę kierowcy z Citroena mógł poważnie ucierpieć człowiek !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA