REKLAMA

Koncert Andrzeja Rybińskiego w koneckim Domu Kultury [zdjęcia]

„Nie liczę godzin i lat”, czy „Pogoda dla bogaczy” – te piosenki wspólnie z Andrzejem Rybińskim w czwartek wieczorem w Końskich śpiewała licznie przybyła publika. Sala koncertowa Domu Kultury zapełniła się niemal do ostatniego miejsca. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia. 

REKLAMA

Andrzej Rybiński ciągle jest w doskonałej formie!

Wydarzenie rozpoczęło się  o godzinie 18.00 w czwartek od kilku słów wstępu, które wygłosił Piotr Salata – dyrektor koneckiego ośrodka kultury. Potem na scenę wkroczył już sam muzyk i przez ponad godzinę zabawiał publiczność grając i śpiewając swoje największe hity.

REKLAMA

Organizatorem koncertu był Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich.

Andrzej Rybiński pochodzi z Łodzi, to wokalista, gitarzysta i kompozytor. Artysta współtworzył z Januszem Krukiem i Elżbietą Dmoch grupę 2 plus 1. W 1971 wraz z żoną Elizą Grochowiecką i Zbigniewem Hołdysem założył własną grupę – Andrzej i Eliza. Od 1974 w zespole występował również brat artysty, Jerzy Rybiński. Po rozpadzie zespołu w 1981 Andrzej Rybiński rozpoczął karierę solową. Wokalista znany jest z takich utworów jak „Nie liczę godzin i lat”, „Pogoda dla bogaczy” czy „Czas relaksu”.

Zdjęcia (Anna Wiaderna):

REKLAMA
REKLAMA