REKLAMA

Koneccy policjanci najlepsi w siatkarskim turnieju [zdjęcia]

Policjanci garnizonu świętokrzyskiego walczyli o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego w V turnieju siatkarskim. W zawodach najlepsi okazali się funkcjonariusze z Końskich.

REKLAMA

Na zdjęciu: Zwycięska drużyna Komendy Powiatowej Policji z Końskich

Głównym organizatorem zawodów był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego oraz Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 16 drużyn z komend powiatowych, komendy miejskiej i wojewódzkiej w Kielcach, drużyna reprezentująca Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego oraz reprezentanci Oddziału Prewencji Policji w Kielcach i CBŚP.

REKLAMA

Zawody rozpoczęły się w czwartek i trwały dwa dni. Po wcześniejszym przeprowadzeniu losowania grup oraz kolejności rozgrywanych spotkań, przystąpiono do rozgrywek. Pierwszy dzień wyłonił półfinalistów, a następnego dnia walczono o medale.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Końskich, drugie – funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie, trzecie – reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Główne trofea zwycięskie drużyny odebrały z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Dariusza Augustyniaka, Przewodniczącego Zarządu NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego Jerzego Kaniewskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów Cezarego Błacha.

Zdjęcia (KPP Skarżysko-Kamienna):

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA