REKLAMA

Konkurs o pluszowym misiu rozstrzygnięty w Rogowie

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w Zespole Szkół w Rogowie odbył się konkurs literacki oraz plastyczno-techniczny.

REKLAMA

Rogów

Nauczycielki z Zespołu Szkół w Rogowie w składzie: Iwona Gil, Elżbieta Cuper i Renata Kos ogłosiły ogólnoszkolny konkurs. Tematyką był Pluszowy Miś, który obchodził swoje 113 urodziny! Do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Spośród licznie zgromadzonych prac komisja w pięcioosobowym składzie: dyrektor szkoły Waldemar Wiktorowski, zastępca dyrektora Beata Gawrońska, Iwona Gil, Elżbieta Cuper i Renata Kos oceniła 43 zgromadzone prace. Wszyscy uczniowie za udział w konkursie otrzymali gorące brawa oraz ciekawe pluszowe maskotki, książki, płyty i breloczki, które ufundowała Rada Rodziców. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w przeddzień Mikołaja, na którą przybyli uczniowie wspólnie z wychowawcami.

REKLAMA

Nagrodzeni uczniowie:
Punkt przedszkolny: Czmoch Jakub, Pawlik Kacper,Ryba Igor.
Oddział przedszkolny: Dziubiński Tymek, Wilczyńska Ewa, Uzarowicz Paulina, Przepiora Zuzanna, Młynarczyk Mikołaj, Tarasińska Lena, Wikiera Dominika, Kozubska Amelia, Brzeziński Michał, Małkiewicz Kinga, Łoś Klaudia.
Kl. I: Jakubowska Julia, Brzeziński Paweł, Kołba Klaudia.
Kl. II: Marczak Kinga, Kuciaba Kamila, Kołba Julia, Piwowarczyk Patryk, Piekarski Damian, Słowik Kacper, Jedynak Martyna, Wiśniewski Paweł.
Kl.III: Musielewicz Lena, Patynowski Marcel, Walczyk Wojciech, Walczyk Jagoda, Chybińska Maja, Kucharczyk Roksana, Wróbel Michał, Ocetek Katarzyna, Bobiński Filip, Piekarski Dawid, Łabędowicz Kacper, Moczarska Natalia.
Kl.IV: Milczarz Marta, Słowik Patrycja, Polewczyk Aleksandra.

Gimnazjum: Duda Paulina, Dziubińska Natalia.
Dzieci zapowiedziały, że w przyszłym roku jeszcze liczniej zaangażują się w misiowe święto. Dyrektor podziękował nauczycielkom za zorganizowanie konkursu.
Nagrodzone prace umieszczono na szkolnej wystawie, która będzie zdobić pomieszczenie jeszcze przez jakiś czas. Mogą je podziwiać goście, rodzice uczniów i uczniowie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *