REKLAMA

Laury Michała Anioła dla samorządowców i szkół z powiatu koneckiego

W piątek (20 października), w Muzeum Narodowym w Kielcach wręczono nagrody pn. „Laur Michała Anioła” za miniony rok szkolny. Uroczystość po raz trzeci została zorganizowana przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.

REKLAMA

Foto: wrota-swietokrzyskie.pl

Nagrodę otrzymują samorządowcy, którzy aktywnie wspierali nauczycieli w doskonaleniu zawodowym oraz szkoły, z których najwięcej nauczycieli wzięło udział w kursach i szkoleniach organizowanych przez ŚCDN. Laury Michała Anioła zostały rozdane w 7 kategoriach: Samorządowcy, Instytucje, Innowacje edukacyjne, Indywidualna: Nauczyciele, Zespoły Szkolno-Przedszkolne, Szkoły Podstawowe i Zespoły Szkół, Szkoły Ponadgimnazjalne.

REKLAMA

Z naszego powiatu nagrodę dostali burmistrz Końskich Krzysztof Obratański i wójt gminy Radoszyce Michał Pękala w kategorii Samorządowcy, starosta Bogdan Soboń i dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich Beata Salata w kategorii Innowacje Edukacyjne oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Radoszycach Anna Wąsik w kategorii Szkoły Podstawowe i Zespoły Szkół.

REKLAMA
REKLAMA