REKLAMA

Listy kandydatów do Rady Gminy Smyków

Znamy już wszystkie nazwiska kandydatów ubiegających się o mandat radnego w gminie Smyków. Publikujemy je uszeregowane na okręgi wyborcze oraz listy komitetów.

REKLAMA

Kandydaci do Rady Gminy Smyków:

REKLAMA

Okręg 1 (Część Sołectwa Smyków od nr 1 – 60A)
ŁAKOMIEC Joanna – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
BŁOŃSKI Józef – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
ROGULA Katarzyna Barbara – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 2 (Część Sołectwa Smyków od nr 61 do końca)
KUCHARSKA Elżbieta Stanisława – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
JANUS Dariusz Jerzy – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
OWCZAREK Paweł – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 3 (Sołectwo Salata)
BEDNARCZYK Agata Barbara – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
PRZYGODZKI Gustaw Grzegorz – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Janiszewskiej
CURZYTEK Bernarda Jolanta – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 4 (Część Sołectwa Królewiec od nr 1 – 25, (Piaski Królewieckie))
ZAMOJSKA Nina – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
NOWACKI Robert Marian – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Janiszewskiej
KOZŁOWSKI Stanisław – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 5 (Część Sołectwa Królewiec od nr 26 – do końca)
MŁODAWSKI Grzegorz Mieczysław – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Janiszewskiej
JAREK Danuta – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 6 (Część Sołectwa Królewiec: (Królewiec Poprzeczny, Zastawie))
REJMAK Andrzej – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Janiszewskiej
PALUCH Andrzej Sławomir – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 7 (Sołectwo Adamów)
PACAK Zofia – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
BASIAK Anna – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Janiszewskiej
KOCHEL Dariusz – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 8 (Sołectwo Kozów)
LEŚNIAK Karol Józef – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
KOS Mariusz Rafał – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
KOCHEL Urszula Jadwiga – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 9 (Sołectwo Stanowiska)
LISOWSKA Katarzyna – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
OPARA Beata Agata – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Janiszewskiej
KAŁUZIŃSKA Małgorzata – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 10 (Sołectwo Matyniów)
SIDOR Robert Wojciech – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
GRABARCZYK Anna Paulina – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Janiszewskiej
WŁOSZCZYŃSKI Wojciech – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 11 (Sołectwa: Cisownik, Wólka Smolana)
PAWLIKOWSKI Kamil – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
OPALA Kazimiera – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Janiszewskiej
STACHERA Mariusz Józef – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 12 (Część Sołectwa Miedzierza od nr 1 – 80)
KUBAŁA Adam – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
WANAT Grzegorz Michał – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
SZCZEPAŃCZYK Dariusz Ireneusz – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 13 (Część Sołectwa Miedzierza od nr 81 – do końca: (Pokoradz, Rozgół))
TOMASZEWSKI Tomasz Paweł – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
SADOWSKI Roland Jacek – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Janiszewskiej
LESIAK Grzegorz – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 14 (Część Sołectwa Przyłogi od nr 70 – do końca)
KRAKOWIAK Robert – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
OBRATAŃSKI Sylwester – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Janiszewskiej
KASTARYNDA Agnieszka Małgorzata – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

Okręg 15 (Część Sołectwa Przyłogi od nr 1 – 69, Sołectwo Trawniki)
DUDA Jerzy Józef – Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
OPALA Tomasz Grzegorz – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
WĘGIEREK Grażyna Elżbieta – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pawelca

REKLAMA